AktualnościCLJ U-15: Podtrzymać dobrą serię

CLJ U-15: Podtrzymać dobrą serię

W najbliższą niedzielę, 30 maja, Jagiellonia Białystok SSA (2006) rozegra kolejny mecz w trwającym sezonie 2020/2021 Centralnej Ligi Juniorów U-15. Żółto-Czerwoni podejmą MUKS Kosę Konstancin.

Spotkanie pomiędzy białostoczanami, a ekipą z województwa mazowieckiego odbędzie się w ramach 5. kolejki rundy wiosennej CLJ U-15, a więc zaległej. Obie drużyny zmierzą się ze sobą po raz drugi w odstępie tygodnia. W miniony weekend Żółto-Czerwoni pokonali tego rywala 2:1 w delegacji. Niedzielne starcie będzie dobrą okazją do podtrzymania zwycięskiej serii Jagiellończyków. Przypominamy, że MUKS Kosa Konstancin to beniaminek wiosennej odsłony zmagań CLJ U-15.

W tabeli Jagiellończycy plasują się na trzecim miejscu z dorobkiem 16 punktów ze stratą dziewięciu „oczek” do liderującej Legii Warszawa. Niedzielny rywal podopiecznych Przemysława Papiernika i Marka Wasiluka – MUKS Kosa Konstancin – zgromadził jak dotąd 10 punktów i jest na piątym miejscu w tabeli.

Początek meczu Jagiellonia Białystok SSA (2006) – MUKS Kosa Konstancin w ramach 5. kolejki rundy wiosennej CLJ U-15 w niedzielę, 30 maja, o godzinie 18:30. Trzymamy kciuki za dobry występ naszych chłopców. Przypominamy, że spotkania odbywające się na terenie Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej od 15 maja rozgrywane są już z udziałem publiczności. Na trybunach można zająć 25 procent dostępnych miejsc. Obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00