AktualnościOśmiu wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Ośmiu wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Za zawodnikami wypożyczonymi z Jagiellonii kolejny weekend ligowych zmagań. Utrzymanie w słowackiej lidze zapewniła sobie FK Senica z Martinem Kostalem w składzie. Wygrane świętowało ośmiu zawodników.

Universitatea Craiova
Bez Juana Camary zespół z Craiovy zremisował z Academiką Clinceni 0:0.

FK Senica
Martin Kostal wystąpił w obu meczach barażowych o utrzymanie w słowackiej Superlidze. Skrzydłowy zaliczył dwa 90-minutowe występy, a jego zespół wyszedł zwycięsko z barażów (wygrana 2:1 i remis 1:1).

GKS Bełchatów
Maciej Mas znalazł się w wyjściowym składzie „Brunatnych” na potyczkę z Chrobrym Głogów. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii opuścił boisko w 86. minucie. Szymon Łapiński nie pojawił się na placu gry. Bełchatowianie wygrali na Dolnym Śląsku 1:0.

Górnik Łęczna
Karol Struski nie zagrał w meczu ze Stomilem Olsztyn. Górnik zremisował przed własną publicznością 1:1.

Puszcza Niepołomice
Mateusz Wyjadłowski rozegrał 45 minut w starciu z Zagłębiem Sosnowiec. Niepołomiczanie przegrali przed własną publicznością 0:4.

Paweł Gierach zaliczył 90 minut w starciu z Pogonią Siedlce. Michał Ozga nie pojawił się na boisku. Suwalczanie pokonali sieldczan 3:2.

BTS Rekord Bielsko-Biała
Bez Arkadiusza Krysika bielszczanie pokonali rezerwy Zagłębia Lubin 4:2.

Hetman Zamość
Michał Wolanin rozegrał 90 minut w starciu z Chełmianką Chełm. Zespół z Zamościa przegrał na wyjeździe 0:4.

Mateusz Maliszewski i Kacper Głowicki znaleźli się w wyjściowym składzie zambrowian na potyczkę z Sokołem Aleksandrów Łódzki. W czasie doliczonym do drugiej połowy w miejsce Głowickiego na boisku pojawił się Bartosz Gołaszewski. Olimpia wygrała na wyjeździe 1:0.

KS Wasilków
KS Wasilków zremisował z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:0. Damian Fronc rozegrał 90 minut, natomiast w II połowie na boisku pojawił się Oskar Dziermański. Paweł Gendzwiłł i Jakub Kozłowski nie pojawili się na placu gry.

Huragan Międzyrzec Podlaski
Artur Renkowski nie wystąpił w meczu z Huczwą Tyszowce. Drużyna z Międzyrzeca przegrała 1:2.

Tur Bielsk Podlaski
Michał Nos rozegrał 90 minut w starciu z MOSP-em Białystok. Bielszczanie wygrali przed własną publicznością 3:0 i wykonali kolejny krok w kierunku IV ligi.

Wissa Szczuczyn
Bartosz Jurczak wystąpił w meczu z Promieniem Mońki. Defensor został zmieniony po I połowie. Drużyna ze Szczuczyna wygrała na własnym stadionie 3:1.