AktualnościPlotki o trenerze, czyli w prasie o Jadze

Plotki o trenerze, czyli w prasie o Jadze

W środowej prasówce w kontekście Jagiellonii pisze się o powrocie Ireneusza Mamrota do Białegostoku.

Sport
Ireneusz Mamrot wróci do Jagi? – Nieoficjalnie wiadomo, że w nowym sezonie trenerem Jagiellonii ma być znów Ireneusz Mamrot, który prowadził już ten zespół w sezonach 2017-19 i doprowadził go do wicemistrzostwa Polski w 2018 i finału Pucharu Polski rok później. Poprzez Arkę trafił w marcu tego roku do ŁKS, ale swojego kontraktu nie wypełni, bo na dwie kolejki przed końcem rozgrywek I ligi i przed barażami o ekstraklasę odchodzi z tego klubu i pracę w Białymstoku może podjąć już teraz.

Sport.pl
Powrót na ławkę trenerską Jagiellonii? – Ireneusz Mamrot nie jest już trenerem ŁKS. Klub rozwiązał z nim umowę, a wszystko wskazuje na to, że powodem tej decyzji jest oferta dla Mamrota z Jagiellonii. (…) Postawione przed Ireneuszem Mamrotem zadanie będzie jeszcze trudniejsze niż w 2017 roku, gdy zastępował on Michała Probierza. Wówczas przejmował on zespół będący w naprawdę dobrym stanie, teraz obejmuje drużynę będącą w kryzysie, która przez całą wiosnę błąkała się w dolnej połowie tabeli.

Kurier Poranny
Mamrot wróci do Białegostoku? – Trener Ireneusz Mamrot dziś za porozumieniem stron rozwiązał umowę z ŁKS Łódź. Czy szkoleniowiec zaliczy comeback do Jagiellonii? (…) Ireneusz Mamrot prowadził Jagiellonię nie tak dawno, bo w latach 2017-2019, przejmując ją od Michała Probierza. W pierwszym roku pracy wywalczył tytuł wicemistrzowskim, w drugim awansował z zespołem do finału Pucharu Polski, który przegrał z Lechią Gdańsk 0:1. Teraz Ireneusz Mamrot ma szansę poprowadzić Żółto-Czerwonych po raz drugi. Jak dotychczas białostocki klub nie potwierdza ani nie dementuje prasowych doniesień.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00