AktualnościCezary Kulesza odchodzi z Jagiellonii Białystok

Cezary Kulesza odchodzi z Jagiellonii Białystok

Cezary Kulesza nie jest już Prezesem Zarządu Jagiellonii Białystok Sportowej Spółki Akcyjnej. Współautor sukcesów naszego Klubu w ostatniej dekadzie odchodzi ze stanowiska po ponad jedenastu latach piastowania funkcji Prezesa Żółto-Czerwonych.

W trakcie prezesury Cezarego Kuleszy nasz Klub cieszył się ze zdobycia Pucharu oraz Superpucharu Polski, sięgał po medale mistrzostw Polski w piłce nożnej, a także miał okazję zaprezentować się na arenie europejskiej.

Rezygnacja z funkcji Prezesa Zarządu przez Cezarego Kuleszę związana jest z podjęciem decyzji o kandydowaniu na stanowisko Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Decyzja o powołaniu nowego Prezesa Zarządu Jagiellonii Białystok Sportowej Spółki Akcyjnej zapadnie na najbliższym posiedzeniu Rady Nadzorczej.

Ustępującemu Prezesowi Kuleszy życzymy samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00