AktualnościIII liga: Rezerwy Jagi kontra rezerwy Legii

III liga: Rezerwy Jagi kontra rezerwy Legii

Już w najbliższą sobotę (05.06) Jagiellonia II Białystok rozegra kolejny mecz w sezonie 2020/2021 grupy I III ligi. Żółto-Czerwoni przy Elewatorskiej zmierzą się z Legią II Warszawa o godz. 12:00.

Podopieczni Wojciecha Kobeszki zajmują obecnie 8. miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej. Bilans spotkań Jagiellończyków w trwającej kampanii to 13 zwycięstw, pięć remisów i 13 porażek. Z kolei bilans bramkowy białostoczan to 53 strzelonych i 48 straconych goli.

Ostatni mecz ligowy to dla Jagi wyjazdowa porażka ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:1. Warto wspomnieć, że Jagiellonia II Białystok miała już okazję w grupie mistrzowskiej rywalizować z Legią II Warszawa. Kilka tygodni temu Żółto-Czerwoni ograli warszawian w delegacji aż 3:0. Była to jedna z dwóch wygranych białostoczan w dodatkowej części sezonu. Jesienią w rundzie zasadniczej podopieczni Wojciecha Kobeszki zremisowali na wyjeździe 1:1.

Legia II to aktualnie szósta siła ligi. Zawodnicy z województwa mazowieckiego zgromadzili jak dotąd na swoim koncie, dzięki 14 zwycięstwom i sześciu remisom, 48 punktów. Obraz ich dorobku uzupełnia 11 poniesionych porażek. Ich bilans bramkowy to 55 zdobytych i 42 straconych bramek. Poprzednim spotkaniem z udziałem zawodników Legii II był mecz 32. kolejki, w którym piłkarze z Warszawy bezbramkowo zremisowali u siebie z Unią Skierniewice.

Początek meczu Jagiellonia II Białystok – Legia II Warszawa, rozgrywanego w ramach 33. kolejki gr. I III ligi, w sobotę (05.06) o godzinie 12:00. Transmisję telewizyjną z tego spotkania będziecie mogli obejrzeć na kanale JagaTV w serwisie YouTube. Trzymamy kciuki za udany występ Żółto-Czerwonych. Przypominamy, że spotkania odbywające się na terenie Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej od 15 maja rozgrywane są już z udziałem publiczności. Na trybunach można zająć 25 procent dostępnych miejsc. Obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00