AktualnościPlan letniego obozu i sparingi

Plan letniego obozu i sparingi

Znany jest już dokładny termin i miejsce rozpoczęcia letniego obozu przygotowawczego Jagiellonii Białystok. Żółto-Czerwoni 28 czerwca wybiorą się do ośrodka w Kępie i będą tam przebywać przez 12 dni. Poznaliśmy też wstępną listę sparingpartnerów Jagi. Podczas obozu zmierzymy się ze Zniczem Pruszków, Wigrami Suwałki i Radomiakiem Radom.

Ze Zniczem zmierzymy się 30 czerwca, 3 lipca sprawdzimy umiejętności w starciu z Wigrami, a 6 lipca zagramy z Radomiakiem. W planie są jeszcze dwa sparingi, w tym jeden, który zostanie rozegrany po powrocie z obozu, ale rywale jeszcze nie są znani. Ich przewidywane terminy to 10 i 17 lipca. Wątpliwości co do walorów ośrodka w Kępie nie ma trener Jagiellonii, Ireneusz Mamrot.

– Wybierzemy się do miejsca, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mowa o ośrodku w Kępie, zlokalizowanym w lesie, a będziemy zakwaterowani w hotelu BoniFacio. Jest tam wszystko, czego potrzebujemy. Trzech sparingpartnerów mamy już dogadanych, możliwe, że jeszcze zagramy z polskim zespołem, który wystartuje w europejskich pucharach. Będzie to uzależnione od tego, gdzie ten zespół rozegra swój mecz pucharowy. Wyjedziemy na obóz 28 czerwca i będziemy na nim przebywać przez 12 dni. Pracujemy też nad tym, żeby zagrać ostatni sparing w Białymstoku, tydzień przed startem ligi, z silnym przeciwnikiem – poinformował trener Jagiellonii, Ireneusz Mamrot, na poniedziałkowej konferencji prasowej.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00