AktualnościZmiany w kadrze pierwszego zespołu

Zmiany w kadrze pierwszego zespołu

Wraz z końcem czerwca z naszym klubem pożegna się Myrosław Mazur. Umowa ukraińskiego stopera z Żółto-Czerwonymi nie zostanie przedłużona. Informację o wolnej ręce w poszukiwaniu nowego pracodawcy otrzymał natomiast Kris Twardek.

Myrosław Mazur przybył do Jagiellonii na początku tego roku. Przebywał z Żółto-Czerwonymi podczas zimowych przygotowań w tureckim Belek, gdzie przyglądał mu się sztab szkoleniowy naszego zespołu pod wodzą Bogdana Zająca. Kristopher natomiast dołączył do pierwszego zespołu Jagiellonii na początku października ubiegłego roku. Ukraiński środkowy obrońca w trakcie swojego pobytu w Jagiellonii rozegrał w żółto-czerwonych barwach w sumie siedem spotkań. Trzy w PKO BP Ekstraklasie i cztery w występujących w trzeciej lidze rezerwach. Na czwartym poziomie rozgrywkowym dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Trafiał w meczach z Concordią Elbląg oraz Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Urodzony w Toronto reprezentant Kanady miał nieco więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności. Po transferze z irlandzkiego Bohemian Football Club Dublin rozegrał w Jagiellonii Białystok piętnaście spotkań. Obaj zawodnicy nie będą jednak brani pod uwagę przez nowego szkoleniowca naszego zespołu. Obu piłkarzom dziękujemy za zaangażowanie i występy z „Jotką” na piersi oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00