AktualnościZmiany w sztabie szkoleniowym

Zmiany w sztabie szkoleniowym

Wraz z objęciem przez Ireneusza Mamrota funkcji pierwszego trenera Jagiellonii Białystok zaszły również inne istotne zmiany w sztabie szkoleniowym Żółto-Czerwonych. Drużynę opuszczają dotychczasowy trener przygotowania motorycznego – Stanisław Gadziński i trener bramkarzy – Jarosław Tkocz. Ponadto Gerard Juszczak skupi się wyłącznie na koordynowaniu pracy Działu Analiz i Skautingu. Do sztabu szkoleniowego dołączyli asystent trenera – Adrian Siemieniec, trener bramkarzy – Piotr Grzybko oraz asystent trenera – analityk, Maciej Patyk.

– Piotr Grzybko to trener doskonale znany w Białymstoku i to właśnie on będzie teraz zajmował się pracą z bramkarzami. Do sztabu dołączy też Maciej Patyk, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera i analityka przy zespole. Z kolei Adrian Siemieniec, z którym współpracuję już od dłuższego czasu, będzie moim asystentem – poinformował na konferencji prasowej trener Jagiellonii, Ireneusz Mamrot.

– Uściślając wypowiedź szkoleniowca, dodam również, że Rafał Grzyb wciąż będzie drugim trenerem w zespole. Drużynę opuszczają Jarosław Tkocz i Stanisław Gadziński, a Gerard Juszczak zajmie się tylko pracą w Dziale Analiz i Skautingu. Chcemy, żeby te struktury zaczęły funkcjonować pełną parą – dodała wiceprezes Jagiellonii Białystok, Agnieszka Syczewska.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00