AktualnościGol Głowickiego, czterech wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Gol Głowickiego, czterech wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Górnik Łęczna
Karol Struski rozegrał 10 minut w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. „Strusik” wszedł na plac gry 10 minut przed końcowym gwizdkiem. Zespół z Łęcznej wygrał na Stadionie Ludowym 1:0.

Puszcza Niepołomice
Mateusz Wyjadłowski rozegrał 84 minuty i obejrzał żółtą kartkę w starciu z Sandecją. Niepołomiczanie przegrali na wyjeździe 1:2.

GKS Bełchatów
Maciej Mas (90 minut) i Szymon Łapiński (7 minut) wystąpili w spotkaniu z GKS-em Jastrzębie. Bełchatowianie przegrali przed własną publicznością i spadli do II ligi.

Paweł Gierach znalazł się w wyjściowym składzie Wigier na spotkanie z Olimpią Grudziądz. W 65. minucie zmienił go Michał Ozga, który obejrzał żółtą kartkę. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Sokół Ostróda
Błażej Niezgoda rozegrał 90 minut w starciu z Hutnikiem Kraków. Drużyna z Mazur wygrała w stolicy Małopolski 2:1.

KS Wasilków
Zespół z Wasilkowa przegrał na wyjeździe 0:1. Damian Fronc zagrał 90 minut i obejrzał żółtą kartkę, Oskar Dziermański opuścił plac gry 10 minut przed końcowym gwizdkiem, natomiast Jakub Kozłowski został zmieniony po 30 minutach gry. Paweł Gendzwiłł nie pojawił się na boisku.

Kacper Głowicki strzelił gola w meczu z Pelikanem Łowicz. On i Mateusz Maliszewski rozegrali po 90 minut w tym spotkaniu, natomiast Bartosz Gołaszewski pojawił się na placu gry sześć minut przed końcem rywalizacji. Zambrowianie wygrali 3:1 i nadal zachowują szanse na utrzymanie w III lidze.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie wystąpił w spotkaniu z Lechią Zielona Góra. Drużyna z Beskidów wygrała na własnym stadionie 2:1.

Hetman Zamość
Michał Wolanin rozegrał 59 minut w starciu z Lewartem Lubartów. Zespół z Zamościa przegrał na wyjeździe 1:4. Hetman już wcześniej stracił szanse na utrzymanie w III lidze.

Wissa Szczuczyn
Bartosz Jurczak zagrał dwie minuty w meczu z Orłem Kolno. Wissa wygrała na wyjeździe 2:1.

Tur Bielsk Podlaski
Michał Nos rozegrał całe spotkanie przeciwko Cresovii Siemiatycze. Bielszczanie przegrali na wyjeździe 0:1.

Huragan Międzyrzec Podlaski
Artur Renkowski zaliczył 22-minutowy występ w starciu z Powiślakiem Końskowola. Zespół z Międzyrzeca przegrał na wyjeździe 1:3.

Sawa Sonina
Bartłomiej Gwizdała zagrał całe spotkanie z Włókniarzem Rakszawa. Drużyna z Soniny zremisowała na wyjeździe 2:2.