AktualnościZnamy plan, czyli w prasie o Jadze

Znamy plan, czyli w prasie o Jadze

W środowej prasie w kontekście Jagiellonii media informują o przygotowaniach Jagi do nowego sezonu, a także o sztabie trenera Mamrota.

Kurier Poranny
Znamy plan przygotowań Jagiellonii. – Żółto-Czerwoni na letni obóz udadzą się 28 czerwca do ośrodka w Kępie. Podczas zgrupowania Jagiellonia rozegra trzy sparingi. Rywalami będą zespoły Znicza Pruszków, Wigier Suwałki i Radomiaka Radom. Ze Zniczem zmierzymy się 30 czerwca, 3 lipca sprawdzimy umiejętności w starciu z Wigrami, a 6 lipca zagramy z Radomiakiem. W planie są jeszcze dwa sparingi, w tym jeden, który zostanie rozegrany po powrocie z obozu, ale rywale jeszcze nie są znani. Ich przewidywane terminy to 10 i 17 lipca.

Sport
Jaga poznała skład. – Wraz z objęciem przez niespełna 51-letniego Ireneusza Mamrota funkcji pierwszego trenera Jagiellonii Białystok zaszły również bardzo inne istotne zmiany w sztabie szkoleniowym żółto-czerwonych. Drużynę ze stolicy województwa podlaskiego opuszczają dotychczasowy trener przygotowania motorycznego, Stanisław Gadziński oraz trener bramkarzy, Jarosław Tkocz. Z kolei Gerard Juszczak skupi się wyłącznie na koordynowaniu pracy Działu Analiz i Skautingu. (…) Znany jest już dokładny termin i miejsce rozpoczęcia letniego obozu przygotowawczego „Żubrów”. Żółto-czerwoni 28 czerwca wyjadą do ośrodka w Kępie pod Warszawą i będą tam przebywać przez 12 dni.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00