AktualnościCLJ U-15: MKS Polonia kolejnym rywalem

CLJ U-15: MKS Polonia kolejnym rywalem

Przed piłkarzami Jagiellonii Białystok SSA (2006) przedostatni mecz ligowy w ramach powoli kończącego się sezonu grupy A Centralnej Ligi Juniorów U-15. Rywalem „Żółto-Czerwonych” podczas domowego starcia będzie MKS Polonia Warszawa. Początek spotkania w sobotę o godz. 11:00.

Ostatni mecz ligowy podopieczni trenera Przemysława Papiernika rozegrali w miniony weekend. Zmierzyli się z innym warszawskim zespołem – Escolą Varsovią, z którą zremisowali po zaciętym starciu 2:2. Jagiellończycy na dwie kolejki przed końcem zmagań zajmują trzecie miejsce w tabeli. Dorobek białostoczan to 20 punktów zdobytych na przestrzeni 12 spotkań rundy wiosennej gr. A CLJ U-15 (sześć zwycięstw, dwa remisy, cztery przegrane).

Słowo jeszcze o najbliższym rywalu białostoczan, czyli zespole MKS Polonii Warszawa. Ekipa ze stolicy zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli CLJ U-15 z dorobkiem 16 punktów i bilansem pięciu zwycięstw, jednego remisu i sześciu porażek (bilans bramkowy 16:25). Strata stołecznej ekipy do Jagiellończyków wynosi cztery „oczka”. Poprzedni mecz ligowy MKS Polonia rozegrała 6 czerwca. Pokonała na wyjeździe UKS SMS Łódź 2:0. W rundzie wiosennej Jagiellończycy już raz mierzyli się z Czarnymi Koszulami i musieli uznać wyższość rywala, przegrywając 0:2 w delegacji. Czas na rewanż.

Początek meczu Jagiellonia Białystok SSA (2006) – MKS Polonia Warszawa w najbliższą sobotę, 12 czerwca, o godzinie 11:00. Spotkanie odbędzie się w ramach 13. kolejki CLJ U-15. Przypominamy, że spotkania odbywające się na terenie Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej od 15 maja rozgrywane są już z udziałem publiczności. Na trybunach można zająć 25 procent dostępnych miejsc. Obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00