AktualnościSiedmiu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Siedmiu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Nasi wypożyczeni zakończyli zmagania w I i II lidze. Z III ligi spadł zespół z Bartoszem Gołaszewskim, Mateuszem Maliszewskim i Kacprem Głowickim. Siedmiu zawodników świętowało wygrane.

Górnik Łęczna
Karol Struski rozegrał 6 minut w starciu z Sandecją Nowy Sącz. Łęcznianie wygrali 3:0 i zapewnili sobie awans do barażów o Ekstraklasę.

Puszcza Niepołomice
Bez Mateusza Wyjadłowskiego niepołomiczanie pokonali GKS Bełchatów 2:0.

GKS Bełchatów
Maciej Mas rozegrał 71 minut, a Szymon Łapiński cały mecz przeciwko Puszczy Niepołomice. Bełchatowianie na pożegnanie z I ligą przegrali na wyjeździe 0:2.

Paweł Gierach i Michał Ozga rozegrali po 90 minut w meczu ze Zniczem Pruszków. Ten drugi obejrzał żółtą kartkę, a suwalczanie zremisowali 0:0. Przed nimi baraże o awans do I ligi.

Sokół Ostróda
Błażej Niezgoda rozegrał 90 minut w spotkaniu z GKS-em Katowice. Zespół z Ostródy wygrał z pewną już awansu „Gieksą” 3:2.

Bartosz Gołaszewski, Mateusz Maliszewski i Kacper Głowicki rozegrali po 90 minut w starciu z Huraganem Morąg. Bartek i Kacper otrzymali po żółtej kartce. Zambrowianie wygrali 2:1, ale mimo tego spadli do IV ligi.

KS Wasilków
Paweł Gendziwłł i Damian Fronc znaleźli się w wyjściowym składzie wasilkowian na mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki. W 28. minucie na boisko wszedł Oskar Dziermański. Zespół z Wasilkowa przegrał na wyjeździe aż 1:9.

Rekord Bielsko-Biała
Bez Arkadiusza Krysika Rekord pokonał Foto-Higienę Gać 5:1.

Hetman Zamość
Michał Wolanin rozegrał 22 minuty z Siarką Tarnobrzeg. Zespół z Zamościa przegrał u siebie 0:3.

Tur Bielsk Podlaski
Michał Nos nie zagrał w meczu z KS Michałowo. Bielszczanie wygrali na wyjeździe 4:0.

Wigry II Suwałki
Tomasz Abramowicz rozegrał 10 minut w starciu ze Spartą Szepietowo. Suwalczanie wygrali 2:0.

Wissa Szczuczyn
Bartosz Jurczak nie wystąpił w meczu z Cresovią Siemiatycze. Drużyna ze Szczuczyna zwyciężyłą na wyjeździe 4:0.

Huragan Międzyrzec Podlaski
Bez Artura Renkowskiego zespół z Międzyrzeca zremisował 1:1.

Sawa Sonina
Bartłomiej Gwizdała rozegrał 90 minut w meczu ze Stalą Łańcut. Zespół z Soniny przegrał na wyjeździe 0:4.