AktualnościPierwsza porażka i kontuzje, czyli w prasie o Jadze

Pierwsza porażka i kontuzje, czyli w prasie o Jadze

W środowych wydaniach prasa donosi o problemach zdrowotnych Jagiellończyków przed wznowieniem treningów, a także o sytuacji juniorów młodszych przed ostatnią kolejką.

Kurier Poranny
Pierwsza porażka juniorów w Białymstoku. – Pierwszej wiosną porażki na własnym stadionie doznała drużyna Akademii Piłkarskiej Jagiellonii. Białystok zdobyła warszawska Legia, która zwyciężyła przy Elewatorskiej 3:1. (…) By utrzymać się na pozycji lidera Jagiellończycy muszą w sobotę wygrać na wyjeździe z drugim w tabeli Stomilem Olsztyn. Chyba, że w dwumeczu z zamykającym tabelę Zniczem Pruszków (środa i sobota) kompletu punktów nie wywalczy UKS SMS Łódź. Wtedy do szczęścia naszej drużynie w stolicy Warmii i Mazur wystarczyć będzie remis.

Runje i Olszewski później dołączą do drużyny. – Chorwacki stoper i polski młodzieżowiec byli bardzo ważnymi punktami defensywy Jagi w minionym sezonie, ale w trakcie rozgrywek doznali poważnych urazów. Olszewski nie grał od połowy marca, a Runje – od początku kwietnia i ich brak w obronie naszego zespołu był bardzo widoczny. Białostocki klub poinformował, że drużyna rozpocznie przygotowania bez obu zawodników i na razie trudno określić, kiedy wrócą oni do treningów. Runje zmaga się z urazem kolana.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00