AktualnościBaraże o CLJ U-17: W sobotę starcie z Olimpią Elbląg

Baraże o CLJ U-17: W sobotę starcie z Olimpią Elbląg

W najbliższą sobotę rocznik 2005 Jagiellonii Białystok rozegra pierwszy mecz barażowy o wejście do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Podopieczni Hermesa Nevesa Soaresa i Łukasza Tupalskiego zmierzą się z ZKS Olimpią Elbląg. Oba zespoły wygrały swoje zmagania w ligach wojewódzkich juniorów młodszych. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w sobotę, 19.06, przy Elewatorskiej o godz. 18:00.

Jagiellończycy zdominowali Ligę Wojewódzką Juniorów Młodszych wygrywając 13 z 14 spotkań, ani razu nie przegrywając. ZKS Olimpia Elbląg również nie dała szans swoim rywalom, najpierw w fazie zasadniczej, a później również w grupie mistrzowskiej. W decydującym starciu drużyna z Warmii i Mazur pokonała Constract Lubawa aż 5:0.

Przypominamy, że to już drugie podejście w tym sezonie jagiellońskiego rocznika 2005 do baraży o wejście do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Jesienią podopieczni Hermesa i Łukasza Tupalskiego także zwyciężyli w lidze wojewódzkiej, ale przegrali decydujący o awansie dwumecz ze Stomilem Olsztyn (2:3 i 0:3). Miejmy nadzieję, że tym razem Żółto-Czerwoni przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść i uporają się z drużyną z Elbląga.

Początek meczu barażowego Jagiellonia Białystok 2005 – ZKS Olimpia Elbląg w sobotę, 19.06, o godz. 18:00. Trzymamy kciuki za wygraną i postawienie pierwszego kroku do awansu przed wyjazdowym rewanżem (23.06).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00