AktualnościMłodzież trenuje z pierwszym zespołem

Młodzież trenuje z pierwszym zespołem

Od czwartku trwają przygotowania do rundy jesiennej drużyny Jagiellonii. W pierwszych treningach uczestniczyli przedstawiciele jagiellońskiej młodzieży. Nie zabrakło również debiutantów.

Szanse w pierwszym zespole otrzymali Eryk Matus i Bartosz Bayer. Obaj po raz pierwszy pojawili się na zajęciach w pierwszym zespole. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to obaj powinni pojechać do obóz do Kępy.

Poza nimi do treningów z pierwszym zespołem przystąpił Oliwier Wojciechowski. 16-letni zawodnik trenował z „jedynką” już rok temu w Uniejowie, ale problemy zdrowotne sprawiły, że młody pomocnik dużo czasu spędził na leczeniu.

Z pierwszą drużyną trenują również Krzysztof Toporkiewicz, Jakub Orpik, a także ciągle młodzi, ale mający już spore doświadczenie ekstraklasowe Bartosz Bida i Xavier Dziekoński. Niebawem do drużyny dołączą także powracający z wypożyczenia Błażej Niezgoda oraz Karol Struski.

Zaproszenie do treningów z pierwszą drużyną otrzymał również Maciej Twarowski, jednak kontuzja stawu skokowego odniesiona w ligowym starciu z rezerwami Legii opóźniła początek treningów „Twaro” o kilka tygodni.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00