AktualnościDrygiel, Chmielewski i Podczarski z umowami

Drygiel, Chmielewski i Podczarski z umowami

Trójka piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Jagiellonii podpisała pierwsze profesjonalne kontrakty z naszym klubem. Z Jagą na dłużej związali się napastnik Patryk Drygiel (rocznik 2006), pomocnik Kacper Chmielewski (2003) i środkowy obrońca Adrian Podczarski (2004).

W minionym sezonie Drygiel był silnym punktem drużyny z rocznika 2006 na boiskach Centralnej Ligi Juniorów U-15, Chmielewski otrzymał szansę gry na poziomie CLJ U-18 i trzeciej ligi, a Podczarski był wyróżniającym się piłkarzem AP Jagiellonii 2004 w zespole U-17. Cieszymy się, że trójka obiecujących zawodników będzie miała okazję kontynuować swój rozwój w naszym klubie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Patryk Drygiel
Kacper Chmielewski
Adrian Podczarski
Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00