Brak kategoriiToporkiewicz: Klub mi zaufał

Toporkiewicz: Klub mi zaufał

Jagiellonia pokazała, że liczy na mnie i darzy zaufaniem. Teraz mogę odwdzięczyć się dobrą grą i chcę udowodnić, że zasługuję na to miejsce – powiedział Krzysztof Toporkiewicz, który zawarł nową umowę z Jagiellonią.

19-letni zawodnik nie krył radości z podpisania nowego kontraktu. – Klub wyszedł z taką inicjatywą i bardzo mnie to cieszy. Jagiellonia pokazała, że liczy na mnie i darzy zaufaniem. Teraz mogę odwdzięczyć się dobrą grą i chcę udowodnić, że zasługuję na to miejsce – zaznacza młody napastnik.

Krzysiek do tej pory rozegrał trzy mecze na poziomie Ekstraklasy. – Chcę zebrać jeszcze więcej doświadczenia na najwyższym poziomie rozgrywkowym i w końcu zaistnieć na poważnie w Ekstraklasie. Jeżeli tylko trener da mi szansę, to postaram się go nie zawieźć. Jako drużyna mamy coś do udowodnienia, ponieważ nikt w szatni nie może być usatysfakcjonowany z naszych ostatnich wyników – zauważa „Topor”.

Napastnik odpoczywał krócej od starszych kolegów, ponieważ występował jeszcze w rozgrywkach CLJ. – Miałem dwa tygodnie wolnego i był to wystarczająco długi czas, aby się zresetować, doleczyć urazy i oczyścić głowę. Z nowymi siłami wróciłem do drużyny. Teraz pozostała mi ciężka praca – zapowiada młodzieżowiec.
Toporkiewicza czeka trudna rywalizacja z bardziej doświadczonymi kolegami. – Oczywiście konkurencja w Jadze jest spora, ale to jest dobre. Nie ma bowiem nic lepszego dla zawodnika, niż zdrowa rywalizacja. Myślę, że wszyscy moglibyśmy na tym tylko zyskać. Jestem otwarty, chcę rywalizować i doskonalić umiejętności – podkreśla 19-latek.

Jakie cele stawia przed sobą nasz zawodnik? – Nie chcę wybiegać zbyt daleko w przyszłość. Po prostu chcę zaistnieć w pierwszej drużynie i wykorzystać swoją szansę. Znalazłem się w dobrym gronie. Mam pewną robotę do wykonania. Zobaczymy co przyniosą najbliższe dni – zakończył Krzysztof Toporkiewicz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00