AktualnościNastić: Jestem zadowolony z pierwszych dni zgrupowania

Nastić: Jestem zadowolony z pierwszych dni zgrupowania

– Jestem zadowolony z pierwszych dni zgrupowania w Kępie. Obecnie trenujemy ciężko, co jest niezbędne do tego, aby przeżywać pozytywne chwile i osiągać korzystne rezultaty w nadchodzącym sezonie – mówił Bojan Nastić, lewy defensor Jagiellonii po wtorkowych zajęciach w Kępie.

– Musimy zaakceptować warunki atmosferyczne, z którymi obecnie mierzymy się podczas treningów, bo jest to zupełnie normalne na tym etapie przygotowań. Jeśli chcemy osiągać dobre wyniki w przyszłości, musimy ciężko pracować – zaznaczył bośniacki obrońca.

Czy Bojan odczuwa jakieś problemy po kontuzji odniesionej jeszcze w ubiegłym sezonie?

– Na ten moment nie odczuwam żadnych problemów fizycznych na tym etapie przygotowań. Wszystko jest w porządku, pod względem mentalnym i fizycznym jestem gotowy do rywalizacji. Nie mogę się doczekać ponownego spotkania z białostocką publicznością, a pierwszy raz miałem okazję to zrobić w starciu przeciwko Lechii Gdańsk w ubiegłym sezonie. Byłem niezwykle szczęśliwy i mam nadzieję, że będę miał okazję znów mieć przyjemność zagrać dla fanów Jagiellonii w nowym sezonie – dodał Nastić.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00