AktualnościKomunikat dotyczący sprzedaży karnetów na sezon 2021/22

Komunikat dotyczący sprzedaży karnetów na sezon 2021/22

Drodzy Kibice, 24 lipca Jagiellonia Białystok rozpocznie nowy sezon PKO BP Ekstraklasy domowym meczem z Lechią Gdańsk. To oznacza, że już niebawem z wysokości trybun Stadionu Miejskiego w Białymstoku będziemy mogli zagrzewać do boju piłkarzy Żółto-Czerwonych. W związku z nadchodzącym startem rundy jesiennej informujemy, że od 5 lipca rusza sprzedaż karnetów. Poniżej opisujemy najważniejsze informacje, z którymi należy się zapoznać.

Nowe karnety będą obowiązywały na domowe spotkania Jagiellonii w rundzie jesiennej PKO BP Ekstraklasy sezonu 2021/2022. Na dzień dzisiejszy wiemy, że nie ma przeciwwskazań ze strony rządu dotyczących rozpoczęcia nowego sezonu z udziałem publiczności. Na ten moment kibice podczas meczów Jagiellonii na Stadionie Miejskim w Białymstoku będą mogli zająć 50% udostępnionych miejsc na trybunach.

Rejestracji w nowym systemie sprzedaży biletów i karnetów możesz dokonać na stronie pod adresem: bilety.jagiellonia.pl

Poniżej opisujemy najważniejsze zmiany i nowości dotyczące sprzedaży karnetów na sezon 2021/22:

  1. Dane użytkownika zarejestrowanego w poprzednim systemie sprzedaży biletów i karnetów zostały przeniesione do nowego systemu.
  2. Aktywacji konta należy dokonać klikając w przycisk „załóż konto”, a następnie podając swój pesel oraz wymagane dane przez system.
  3. Posiadacze karnetów z sezonu 2020/21 będą miały utworzone vouchery do wykorzystania na zakup biletu lub karnetu w najbliższym sezonie. Vouchery będą widoczne na koncie użytkowników. Wykorzystanie vouchera będzie możliwe podczas zakupu. Vouchery będą mogli wykorzystać jedynie posiadacze karnetów podczas zakupu na te same dane, które widnieją w profilu. Osoby trzecie nie będą miały takiej możliwości.
  4. Sprzedaż karnetów rozpocznie się 5 lipca, a od 5 do 12 lipca będą mogły nabyć je tylko osoby, które posiadały karnet na rundę jesienną sezonu 2020/21.
  5. W związku z udostępnieniem 50% pojemności stadionu nie będzie możliwości rezerwacji miejsc z poprzedniej rundy. W starym systemie sprzedaży biletów i karnetów kibice byli rozmieszczeni co drugie krzesło. Obecny system daje możliwość dynamicznego wyłączania miejsc po wybraniu krzesełka. Kolejną możliwością jest również wybranie kilku miejsc w jednej transakcji i zakupu miejsc obok siebie. W przypadku otwarcia 100% pojemności rezerwujący mają gwarancję, że nikt nie kupi biletu lub karnetu w obrębie wybranych miejsc.
  6. W przypadku powrotu do możliwości sprzedaży biletów i karnetów w obrębie całego stadionu powrócimy do rezerwacji miejsc z ostatniej rundy przed pandemią, czyli rundy wiosennej sezonu 2019/20.
  7. Nowością, którą postanowiliśmy wdrożyć, jest wprowadzenie Mini Karnetu, czyli pakietu obejmującego pięć domowych spotkań. Umożliwia on wejście na pierwszych pięć meczów. W praktyce jest on o połowę tańszy od karnetu obejmującego wszystkie spotkania. Zakup minikarnetu wiąże się z utratą ciągłości karnetowej, niezbędnej do otrzymania zniżki 6K.

Bardzo cieszymy się, że od początku nowego sezonu będziemy mogli ponownie spotkać się na stadionie. Wasz doping i okazywane wsparcie są dla nas bezcenne. Pragniemy poinformować, że dołożymy wszelkich starań, aby spotkania nadchodzącego sezonu odbyły się w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami przy Słonecznej. Do zobaczenia!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00