AktualnościKora Partnerem Energetycznym Jagiellonii Białystok

Kora Partnerem Energetycznym Jagiellonii Białystok

Niezmiernie miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą Kora, która w ramach współpracy wykona instalacje fotowoltaiczną na terenie Ośrodka Treningowego Jagiellonii Białystok, zlokalizowanego przy ul. Elewatorskiej.

Współpraca pomiędzy oboma podmiotami obejmuje dwie umowy – wykonawczą, polegającą na realizacji instalacji fotowoltaicznej i reklamową. Z tytułu tej współpracy Kora otrzyma tytuł „Partnera Energetycznego Jagiellonii Białystok”, a logo firmy będzie widoczne m.in. na bandach LED, ściankach sponsorskich i konferencyjnych oraz blankietach biletów i karnetów.

– To wielki dzień, nie tylko dla nas, ale również dla wszystkich naszych kontrahentów. Współpraca z takim partnerem jak Jagiellonia Białystok to nie tylko wzajemne wsparcie marketingowe i medialne ale przede wszystkim kolejne doświadczenia jakich nabieramy realizując inwestycję naszego partnera – mówi prezes firmy, Tomasz Sulima.

Instalacja fotowoltaiczna zostanie wykonana jeszcze w tym roku. Inwestycja będzie w postaci tzw. carport’ów fotowoltaicznych. Dzięki przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia energia elektryczna zasilająca Ośrodek Treningowy Jagiellonii w znakomitej części będzie pochodzić ze źródeł przyjaznych środowisku. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii usytuuje Klub pośród podmiotów, które dbają o środowisko naturalne i którym leży na sercu przyszłość naszej planety. Instalacja fotowoltaiczna pozwoli również na zaoszczędzenie środków finansowych, które będą mogły zostać relokowane i przeznaczone na rozwój i profesjonalizowanie działań naszej Akademii oraz Klubu.

Firma Kora Fotowoltaika jest od dwóch lat jednym z liderów w branży odnawialnych źródeł energii na Podlasiu. Jakość przy projektowaniu i realizacjach instalacji fotowoltaicznych potwierdza ponad 2000 zadowolonych klientów z całej Polski. Kora oficjalnie współpracuje z Polską fabryką paneli w Tarnowie – Bruk-Bet Fotowoltaika i posiada status Instalator Plus dzięki olbrzymiej bazie zadowolonych inwestorów.

– Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta za co odpowiada cały sztab wyszkolonych i profesjonalnie przygotowanych specjalistów. Wykonujemy wszystkie rodzaje instalacji, od mniejszych przydomowych fabryk prądu, po rozwiązania komercyjne dla małych, średnich i dużych firm. Gwarantujemy szybki okres zwrotu inwestycji dlatego polecamy się serdecznie wszystkim klientom realnie myślącym o zmniejszeniu rachunków za energię elektryczną – wspomina dyrektor firmy, Maciej Groblewski.

– Dzięki współpracy z Jagiellonią Białystok budujemy świadomość marki klientów w całej Polsce. Mamy nadzieję że Nasze wspólne działania będą kontynuowane przez wiele kolejnych lat i mieszkańcy Podlasia przekonają się jak ważne jest korzystanie z zielonej energii. Instalacje firmy Kora Fotowiltaika to czysta energia ze słońca – powiedział dyrektor Groblewski.

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą Kora. Jagiellonii zależy i zawsze zależało na podejmowaniu wspólnych działań oraz zawiązywaniu relacji biznesowych z prężnie rozwijającymi się lokalnymi firmami. Takim podmiotem jest właśnie firma Kora, która dołącza do grona naszych partnerów. Dzięki rozpoczęciu tej współpracy będziemy mogli korzystać z instalacji fotowoltaicznej, co pozwoli nie tylko na oszczędności finansowe, ale spowoduje, że będziemy mogli cieszyć się z odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Wszyscy musimy dbać o naszą planetę i środowisko. Zachęcamy każdego do podobnych działań i dbania o naszą wspólną przyszłość. To krok w dobrą stronę – powiedziała wiceprezes zarządu Jagiellonii Białystok SSA, Agnieszka Syczewska.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00