AktualnościKomunikat w sprawie strojów meczowych

Komunikat w sprawie strojów meczowych

Szanowni Kibice, w sobotę po długiej przerwie ponownie spotkamy się na trybunach stadionu przy Słonecznej. Już teraz cieszymy się, że ponownie Was zobaczymy, a także wspólnie będziemy wspierali Jagiellonię w trakcie ostatniego sparingu przed rozpoczęciem zmagań ligowych.

Tak jak przed każdym sezonem, tak i tym razem tematem niezwykle interesującym każdego Kibica jest komplet strojów meczowych. Podczas sobotniej prezentacji, a także w sparingu z Górnikiem nasi zawodnicy wystąpią w unikalnych trykotach, które później zostaną przekazane na licytacje charytatywne.

Chcemy również poinformować, że na przyszły tydzień zaplanowaliśmy prezentację strojów meczowych. Wstępnie planowaliśmy zrobić to podczas prezentacji pierwszej drużyny.

– Pierwotnie koszulki miały dotrzeć do Białegostoku na początku lipca. Niestety, z przyczyn niezależnych od nas czas transportu znacznie się wydłużył, a trykoty powinny znaleźć się przy Jurowieckiej w połowie przyszłego tygodnia – podkreśla Michał Wójcik z firmy Kappa. – De facto design strojów, które kibice zobaczą jutro będzie odpowiadał temu właściwemu. Różnice będą dotyczyć aspektów technicznych – zakończył Wójcik.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00