AktualnościZaproszenie i nowa prezes, czyli w prasie o Jadze

Zaproszenie i nowa prezes, czyli w prasie o Jadze

Piątkowa prasa zaprasza na mecz z Górnikiem Łęczna. Ponadto w wydaniach znajdujemy informację o powołaniu Agnieszki Syczewskiej na stanowisko nowej prezes.

Kurier Poranny
Agnieszka Syczewska prezesem Jagiellonii. – Nową prezes Jagiellonii Białystok została dotychczasowa wiceprezes Zarządu Agnieszka Syczewska, którą Rada Nadzorcza Jagiellonii SSA powołała na trzyletnią kadencję.

Zapraszamy na piknik. – Już za tydzień meczem z Lechią Gdańsk Jagiellonia zainauguruje nowy sezon ekstraklasy. Na tydzień przed startem Żółto-Czerwoni zaprezentują drużynę i rozegrają mecz z Górnikiem Łęczna. Odbędzie się także piknik rodzinny. To wszystko na Stadionie Miejskim w Białymstoku. (…) Już od godziny 9 na terenie Stadionu Miejskiego trwać będzie piknik rodzinny, na którym nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i najstarszych kibiców Żółto-Czerwonych. Później o godz. 10.45 przeniesiemy się już na murawę głównego obiektu, na której odbędzie się prezentacja zespołu Jagi na sezon 2020/2021. A o godz. 12.30 rozpocznie się generalna próba przed startem ekstraklasy mecz towarzyski z beniaminkiem Górnikiem Łęczna.

Przegląd Sportowy
Jaga w drugiej kolejce u siebie. – Ekstraklasa SA zgodziła się, aby mecz 2. kolejki PKO Ekstraklasy Raków – Jagiellonia odbył się w Białymstoku. To częstochowski klub wyszedł z taką inicjatywą do władz Jagiellonii. Spowodowana była tym, że przebudowywany stadion przy ul. Limanowskiego cały czas nie jest w pełni gotowy. Władze ESA przychyliły się do ustaleń klubów i zmieniły gospodarza spotkania. Dzięki temu w 19. kolejce (18 grudnia) Raków spotka się z Dumą Podlasia u siebie, a teraz mecz odbędzie się w Białymstoku.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00