Brak kategoriiO systemie i terminarzu, czyli w prasie o Jadze

O systemie i terminarzu, czyli w prasie o Jadze

W czwartkowych wydaniach media w kontekście Jagiellonii zwracają uwagę na terminarz drużyny rezerw. Warto zwrócić uwagę na duży wiwad z Ireneuszem Mamrotem.

Dziennik Bałtycki
Piotr Stokowiec wspomina ostatni mecz ubiegłego sezonu. – Nienawidzę przegrywać. Kontrowersyjną końcówkę sezonu, gdzie przez gruby błąd sędziego w meczu z Jagiellonią straciliśmy szansę na grę w pucharach, musiałem odchorować. Byłem wściekły, potrzebowałem ponad dwóch tygodni, żeby to strucie mi minęło. Na szczęście piłka daje tę możliwość, że można się odegrać w kolejnym meczu czy sezonie, więc teraz patrzę jedynie naprzód, na to co nasz czeka.

Kurier Poranny
Rezerwy z terminarzem. – Drużyny uczestniczące w trzeciej lidze poznały terminarz rozgrywek. W sezonie 2021/2022 zagra 19 zespołów, a wśród nich dwie ekipy z województwa podlaskiego: Jagiellonia II Białystok i Wissa Szczuczyn. (…) Sezon rozpocznie się 7-8 sierpnia, a Jagiellonia II zagra na wyjeździe z Legionovia Legionowo. Wissa Szczuczyn zagra u siebie z Błonianką Błonie. W drugiej kolejce (14-15 sierpnia) dojdzie do regionalnych derbów: Jagiellonia II – Wissa.

wp.pl
Ireneusz Mamrot wyjaśnia powody przejścia na system 3-5-2. – Pierwszym jest to, że zespół tracił zbyt dużo goli. Nie chcę oceniać okoliczności, bo kto inny prowadził zespół i nie wypada mi się na ten temat wypowiadać. Wystarczy jednak spojrzeć w statystyki aby dostrzec problem. Drugim jest zaś obecna kadra Jagiellonii. Kiedy byłem tu poprzednim razem, to graczy o charakterystyce typowego skrzydłowego było więcej. Obecnie takich brakuje, a jest kilku o umiejętnościach wahadłowego.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00