AktualnościTERMINARZ CLJ U-18 NA NOWY SEZON. Na początek wyjazd do Rzeszowa

TERMINARZ CLJ U-18 NA NOWY SEZON. Na początek wyjazd do Rzeszowa

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował ramowy terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów U-18 na sezon 2021/2022. Jagiellonia Białystok zainauguruje rozgrywki wyjazdowym meczem ze Stalą Rzeszów w terminie 14-15 sierpnia.

Kolejka 1 – 14-15 sierpnia

Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Stal Rzeszów – Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Gwarek Zabrze – Lech Poznań
MKS Polonia Warszawa – Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin – UKS SMS Łódź
Warta Poznań – Arka Gdynia
Pogoń Szczecin – Cracovia

Kolejka 2 – 21-22 sierpnia

Górnik Zabrze – Cracovia
Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
UKS SMS Łódź – Warta Poznań
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin
Lech Poznań – MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa – Gwarek Zabrze
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Wisła Kraków – Stal Rzeszów

Kolejka 3 – 28-29 sierpnia

Stal Rzeszów – Górnik Zabrze
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Gwarek Zabrze – Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa – Legia Warszawa
Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Warta Poznań – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – UKS SMS Łódź
Cracovia – Arka Gdynia

Kolejka 4 – 4-5 września

Górnik Zabrze – Arka Gdynia
UKS SMS Łódź – Cracovia
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Lech Poznań – Warta Poznań
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – MKS Polonia Warszawa

Wisła Kraków – Gwarek Zabrze
Stal Rzeszów – Raków Częstochowa

Kolejka 5 – 11-12 września

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze – Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa – Wisła Kraków
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Warta Poznań – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Cracovia – Śląsk Wrocław
Arka Gdynia – UKS SMS Łódź

Kolejka 6 – 18-19 września

Górnik Zabrze – UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia
Lech Poznań – Cracovia
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin
Stal Rzeszów – MKS Polonia Warszawa
Raków Częstochowa – Gwarek Zabrze

Kolejka 7 – 25-26 września

Gwarek Zabrze – Górnik Zabrze
MKS Polonia Warszawa – Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin – Stal Rzeszów
Warta Poznań – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Cracovia – Legia Warszawa
Arka Gdynia – Lech Poznań
UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław

Kolejka 8 – 2-3 października

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Lech Poznań – UKS SMS Łódź
Legia Warszawa – Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Stal Rzeszów – Warta Poznań
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin
Gwarek Zabrze – MKS Polonia Warszawa

Kolejka 9 – 9-10 października

MKS Polonia Warszawa – Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin – Gwarek Zabrze
Warta Poznań – Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin – Stal Rzeszów
Cracovia – Wisła Kraków
Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Kolejka 10 – 16-17 października

Górnik Zabrze – Lech Poznań
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok – UKS SMS Łódź
Wisła Kraków – Arka Gdynia
Stal Rzeszów – Cracovia
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Gwarek Zabrze – Warta Poznań
MKS Polonia Warszawa – Zagłębie Lubin

Kolejka 11 – 23-24 października

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Warta Poznań – MKS Polonia Warszawa
Pogoń Szczecin – Gwarek Zabrze
Cracovia – Raków Częstochowa
Arka Gdynia – Stal Rzeszów
UKS SMS Łódź – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Legia Warszawa

Kolejka 12 – 30-31 października

Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Stal Rzeszów – UKS SMS Łódź
Raków Częstochowa – Arka Gdynia
Gwarek Zabrze – Cracovia
MKS Polonia Warszawa – Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – Warta Poznań

Kolejka 13 – 6-7 listopada

Warta Poznań – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
Cracovia – MKS Polonia Warszawa
Arka Gdynia – Gwarek Zabrze
UKS SMS Łódź – Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław – Stal Rzeszów
Lech Poznań – Wisła Kraków
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok

Kolejka 14 – 13-14 listopada

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Stal Rzeszów – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Gwarek Zabrze – UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa – Arka Gdynia
Zagłębie Lubin – Cracovia
Warta Poznań – Pogoń Szczecin

Kolejka 15 – 20-21 listopada

Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Cracovia – Warta Poznań
Arka Gdynia – Zagłębie Lubin
UKS SMS Łódź – MKS Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław – Gwarek Zabrze
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Legia Warszawa – Stal Rzeszów
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00