AktualnościKomunikat w sprawie koszulek meczowych

Komunikat w sprawie koszulek meczowych

W sobotę Jagiellonia zainauguruje kolejny sezon w PKO BP Ekstraklasie. Niestety, z przyczyn od Klubu niezależnych „Żółto-Czerwoni” w spotkaniu przeciwko Lechii wystąpią w trykotach, w których zagrali w sparingu z Górnikiem Łęczna, a nie w oczekiwanych przez wszystkich pasiakach.

– Do siedziby klubu dotarły już wyjazdowe komplety numer dwa i trzy. Niestety, z przyczyn niezależnych od nas domowy komplet numer jeden dotrze do Białegostoku po weekendzie, a zatem po meczu z Lechią. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Chcemy przeprosić zarówno Jagiellonię jak i jej Kibiców. Prosimy Was jeszcze o odrobinę cierpliwości oraz wyrozumiałości. Już niebawem koszulki Home Gara Kombat dotrą na miejsce i zostaną oficjalnie pokazane opinii publicznej – powiedział Michał Wójcik, dyrektor zarządzający Kappa Sport Poland.

Klub dotrzymał wszystkich terminów, aby z wyprzedzeniem zaprezentować koszulki oraz przygotować je do sprzedaży wraz z rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu. Niestety, zaistniała sytuacja zmusiła nas do skorygowania tych planów.

Wszystkie komplety strojów zostaną zaprezentowane po otrzymaniu koszulek pierwszego wyboru, czyli mamy nadzieję w następnym tygodniu.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00