AktualnościOceny i podsumowania, czyli w prasie o Jadze

Oceny i podsumowania, czyli w prasie o Jadze

Środowa prasówka podsumowuje jeszcze mecz z Lechią. Wysokie noty zebrał Michał Pazdan.

Przegląd Sportowy
Michał Pazdan oceniony za występ. – Zdecydowanie najbardziej udany powrót do ekstraklasy miał Michał Pazdan. Nazywany przez kibiców ministrem obrony narodowej stoper rozegrał świetne spotkanie przeciwko Lechii (1:1). Były kadrowicz wygrał 100% pojedynków (12), aż siedem razy odzyskał piłkę, do tego 55 z 58 wyprowadzonych przez niego podań dotarło do adresata. Meczem z gdańszczanami Pazdan pokazał, że nie potrzebuje czasu na ponowną aklimatyzację w Jadze i z miejsca może stać się najlepszym środkowym obrońcą PKO BP Ekstraklasy.

Kurier Poranny
Jagiellonia zbiera pozytywne recenzje. – Jagiellonia najlepiej wypadła w kategorii „przygotowanie boiska”, w której w skali 1-6 dostała 5,35 punktu, co dało jej pierwsze miejsce, przed Pogonią Szczecin i Lechią Gdańsk. Białostocki klub był także bezkonkurencyjny w „polityce informacyjnej” – nota 5,07, a także „ocenie pracy stewardów i ochrony” – 4,93 wraz z Lechią Gdańsk. Na ekstraklasowym podium Żółto-Czerwoni zostali sklasyfikowani także w kategoriach: „parkingi dla drużyn i oficjeli” – 3. miejsce oraz „ocenie pracy służb medycznych” – trzecie miejsce.

Wnioski po meczu z Lechią. – Ponad osiem tysięcy widzów na trybunach stadionu przy Słonecznej to dobre osiągnięcie, świadczące o tym, że zapotrzebowanie na spotkania Jagiellonii jest duże. Po przygnębiającej ciszy na meczach w czasie lockdownu, miło jest usłyszeć doping i emocje fanów. (…) Lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Tak mawiał Tomasz Hajto, a na boisku słowa byłego trenera Jagi potwierdził Michał Pazdan. Jak sam mówił po meczu, od 40. minuty walczył z samym sobą, a mimo to doświadczeniem i odpowiednim ustawiania się sprawił, że był praktycznie nie do przejścia dla rywali, a jego spokój wpływał też na lepszą grę kolegów z formacji obronnej.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00