AktualnościCyber Quant partnerem Jagielloni Białystok w obszarze cyberbezpieczeństwa

Cyber Quant partnerem Jagielloni Białystok w obszarze cyberbezpieczeństwa

Cyber Quant, polska firma prowadzona przez ekspertów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie cyberbezpieczeństwa, została oficjalnym partnerem do spraw cyberbezpieczeństwa Jagiellonii Białystok.

– Pragniemy serdecznie powitać Cyber Quant wśród oficjalnych partnerów Jagiellonii Białystok. Wiemy, że dzięki olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu nowego partnera Żółto-Czerwonych, nasza organizacja zyska odpowiednie zaplecze z zakresu cyberbezpieczeństwa. Wsparcie, jakie daje nam umowa pozwoli na dalszy rozwój technologiczny Klubu. Zarówno my, jak i nasz nowy partner, na pierwszym miejscu stawiamy jakość. To poskutkowało osiągnięciem porozumienia pomiędzy Klubem, a Cyber Quant – powiedziała Agnieszka Syczewska, Prezes Jagielloni Białystok.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy wspólnie pracować przy projektach mających realny wpływ na świetnie prosperujący klub, jakim jest Jagiellonia Białystok. Jako kibice i zespół Cyber Quant wierzymy, że nasza współpraca przyczyni się nie tylko do rozwoju technologicznego sektora Jagiellonii, ale i całej organizacji – powiedział Paweł Poleński, Prezes Cyber Quant.

Cyber Quant powstał poprzez wydzielenie z grupy dedykowanej spółki informatycznej specjalizującej się w obszarze cyberbezpieczeństwa. Zespół Cyber Quant, to nie tylko pasjonaci social engineering, ale również piłki, dobrze rozumiejący grę, fanów oraz całą organizację jaką jest klub piłkarski. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte przy pracy z takimi markami jak Ikea, Booking czy Mercedes-Benz idealnie sprawdzi się przy projektach technologicznych Jagiellonii Białystok.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00