galerieNOWE KOSZULKI JAGI. FOTOGALERIA

NOWE KOSZULKI JAGI. FOTOGALERIA

Przestawiamy nowy komplet strojów meczowych Jagiellonii Białystok na sezon 2021/2022, przygotowany wspólnie z naszym sponsorem technicznym, firmą Kappa.

Domowa koszulka jest zdobiona w tradycyjne żółto-czerwone pasy. Wyjazdowa koszulka wyprodukowana została w kolorze białym. Widoczne są na niej charakterystyczne dla Białegostoku elementy architektoniczne. Trzeci komplet strojów wyprodukowany został w kolorze czarnym. Stroje wykonane są z poliestru i elastanu. Krój skin fit zapewnia idealne dopasowanie do sylwetki zawodników.

Aby kupić nową koszulkę Jagiellonii na sezon 2021/22 kliknij TUTAJ.

Krój rękawa jest reglanowy, a kołnierz koszulki cięty. Herb klubu wykonany jest w unikatowej technologii, łączącej w sobie silikon i żakard. Dzięki technologii Kombat Pro System materiał jest elastyczny, odporny, a zarazem delikatny, zapewniający maksymalny komfort noszenia. Zawiera dodatkowe, silikonowe elementy, oznaczające produkt i technologię wykonania.

Strój został zaprojektowany z myślą o nawet najbardziej wymagających sportowcach, dając im niesamowity komfort oraz swobodę ruchu.

Aby kupić nową koszulkę Jagiellonii na sezon 2021/22 kliknij TUTAJ.

W sesji zdjęciowej udział wzięli finaliści wyborów na Miss i Mistera Podlasia.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00