AktualnościImaz: Jestem w dobrej formie

Imaz: Jestem w dobrej formie

– Za nami bardzo trudny mecz, w którym odnieśliśmy niezwykle ważne zwycięstwo przed własnymi kibicami. Niezmiernie nas to cieszy, bo już w poprzednim spotkaniu zagraliśmy bardzo dobrze, ale nie zdobyliśmy trzech punktów. Dzisiaj się udało – powiedział Jesus Imaz, zdobywca drugiej bramki dla Jagiellonii w wygranym 3:0 starciu z Rakowem Częstochowa.

– Czuję się bardzo dobrze, znajduję się w wysokiej formie i dzięki temu zdobywam bramki. Wierzę, że w kolejnych spotkaniach rundy będę równie skuteczny, ale przede wszystkim najważniejsze jest to, żeby drużyna zdobywała punkty i wygrywała – mówił.

– Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że jestem już dosyć blisko dogonienia w historycznej klasyfikacji strzelców Jagiellonii Tomasza Frankowskiego (53 gole Franka, 34 Imaza, przyp. red.), ale z drugiej wiem, że przegonienie go jest trudnym zadaniem, ponieważ musiałbym zdobyć 20 goli w sezonie. Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja, ale cieszy mnie dobry początek ligi w moim wykonaniu i całej drużyny – dodał.

– Wiemy, że kolejny mecz może być trudniejszy. Znamy siłę Bruk-Betu Termaliki. To zespół, który wywalczył promocję do ekstraklasy dominując w pierwszej lidze. Strzelali dużo goli, są na pewno groźni. My jednak grając przed własną widownią, która jest naszym 12 zawodnikiem, chcemy w tym meczu zwyciężyć – zakończył Jesus.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00