AktualnościPospisil: Zagraliśmy mądrze

Pospisil: Zagraliśmy mądrze

– Już w pierwszym meczu zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, ale w starciu z Lechią nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Dziś zamieniliśmy na gole nadarzające się sytuacje i zagraliśmy bardzo mądrze. Było widać na boisku nasze doświadczenie – mówił po wygranym 3:0 meczu z Rakowem Częstochowa pomocnik Jagiellonii, Martin Pospisil.

– Dziś miałem okazję zagrać w środku pola z Karolem Struskim, który już w okresie przygotowawczym udowodnił, że ma naprawdę duże umiejętności spośród naszych młodych piłkarzy. Takie mecze, jak ten dzisiejszy, pomogą mu w dalszym rozwoju. Miał okazję zagrać w spotkaniu, które wygraliśmy i to go powinno zbudować. Nabierze pewności siebie i będzie takie mecze powtarzać – dodał Czech.

– Zaliczyłem asystę przy trzecim golu. Chciałbym mieć w tym sezonie jak najwięcej ostatnich podań i głęboko w to wierzę. Przed sezonem mówiliśmy sobie, że w pierwszych czterech meczach chcemy zdobyć jak najwięcej punktów. Po pierwszych dwóch mamy cztery, więc mam nadzieję, że po kolejnych dwóch będziemy ich mieć na koncie 10 – zakończył Pospisil.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00