AktualnościStruski: Brawa należą się całej drużynie

Struski: Brawa należą się całej drużynie

Zrealizowaliśmy naszą taktykę i plan na to spotkanie. Całej drużynie należą się duże brawa za to, jak zagraliśmy – powiedział po meczu z Rakowem zawodnik Jagiellonii, Karol Struski.

„Strusik” po raz pierwszy znalazł się w wyjściowym składzie na spotkanie Ekstraklasy. Dowiedział się o tym w dniu meczu. – Trener pierwszą „11” ogłasza zawsze w dniu spotkania i tak też było tym razem – opowiada środkowy pomocnik.

Pierwsze minuty Karola były nerwowe, ale wraz z upływem czasu nasz zawodnik prezentował się coraz lepiej. – Faktycznie, na początku przegrałem dwa pojedynki w środku pola. Na szczęście z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej. Dlatego występ całościowo oceniam pozytywnie – zaznacza wychowanek naszej Akademii.

Przed niedzielną potyczką niewielu kibiców Jagi obstawiało tak wysoką wygraną nad aktualnym wicemistrzem Polski. – Mamy powody do zadowolenia. Przede wszystkim w pełni zrealizowaliśmy naszą taktykę i plan na to spotkanie. Trener dokładnie nam wyjaśnił jak gra Raków i tak faktycznie było. Myślę, że całej drużynie należą się duże brawa za to, jak zagraliśmy – podkreśla „Strusik”.

Zespół nie może spoczywać na laurach, ponieważ przed nim kolejne wyzwania. – Nie mamy jakichś dalekosiężnych planów, po prostu skupiamy się na najbliższym meczu. Chcemy być przygotowani możliwie najlepiej do kolejnego wyzwania, jakim będzie spotkanie z Termalicą. Potyczka z Rakowem to już przeszłość, teraz musimy skupić się na nadchodzącym mikrocyklu, aby w sobotę znowu zagrać dobre spotkanie – zakończył Karol Struski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00