AktualnościWrócili wypożyczeni

Wrócili wypożyczeni

W miniony weekend do gry wróciły drużyny z I oraz II ligi, a wraz z nimi zawodnicy wypożyczeni do klubów z tych klas rozgrywkowych.

Stal Mielec
Mateusz Wyjadłowski rozegrał 14 minut w spotkaniu z Piastem Gliwice. Pomocnik zmienił Mateusza Maka w drugiej połowie meczu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Stal przegrała z „Piastunkami” 0:2.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk znalazł się poza kadrą na mecz ze Skrą Częstochowa. „Złocisto-Krwiści” pokonali beniaminka I ligi 2:0.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Koroną. Rosły napastnik opuścił boisko w 65. minucie. Częstochowianie przegrali w stolicy Województwa Świętokrzyskiego 0:2.

Michał Ozga wystąpił w meczu z Chojniczanką Chojnice. Obrońca spędził na boisku 90 minut i obejrzał żółtą kartkę. Suwalczanie przegrali u siebie aż 0:4.