AktualnościCLJ U-15: Ramowy terminarz rundy jesiennej

CLJ U-15: Ramowy terminarz rundy jesiennej

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował ramowy terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów U-15 na sezon 2021/2022. Do nowej kampanii przystąpią dwa jagiellońskie zespoły. Grający pod szyldem Jagiellonia Białystok SSA rocznik 2007 zainauguruje rozgrywki wyjazdowym meczem z AKS SMS Łódź w terminie 21-22 sierpnia. Natomiast AP Jagiellonia 2008 na początek podejmie Escolę Varsovię.

1. kolejka, 21-22 sierpnia
MKS Polonia Warszawa – ŁKS Łódź S.A.
AKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok SSA 2007
AP Jagiellonia Białystok 2008 – Escola Varsovia
MUKS Kosa Konstancin – Legia Warszawa S.A.

2 kolejka, 28-29 sierpnia
ŁKS Łódź S.A. – Legia Warszawa S.A.
Escola Varsovia – MUKS Kosa Konstancin
Jagiellonia Białystok SSA – AP Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa – AKS SMS Łódź

3 kolejka, 4-5 września
AKS SMS ŁÓDŹ – ŁKS Łódź S.A.
AP Jagiellonia Białystok – MKS Polonia Warszawa
MUKS Kosa Konstancin – Jagiellonia Białystok SSA
Legia Warszawa S.A. – Escola Varsovia


4 kolejka, 11-12 września
ŁKS Łódź S.A. – Escola Varsovia
Jagiellonia Białystok SSA – Legia Warszawa S.A.
MKS Polonia Warszawa – MUKS Kosa Konstancin
AKS SMS Łódź – AP Jagiellonia Białystok


5. kolejka, 18-19 września
AP Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź S.A.
MUKS Kosa Konstancin – AKS SMS Łódź
Legia Warszawa S.A. – MKS Polonia Warszawa
Escola Varsovia – Jagiellonia Białystok SSA


6 kolejka, 25-26 września
ŁKS Łódź S.A. – Jagiellonia Białystok SSA
MKS Polonia Warszawa – Escola Varsovia
AKS SMS Łódź – Legia Warszawa S.A.
AP Jagiellonia Białystok – MUKS Kosa Konstancin


7 kolejka, 2-3 października
MUKS Kosa Konstancin – ŁKS Łódź S.A.
Legia Warszawa S.A. – AP Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia – AKS SMS ŁÓDŹ
Jagiellonia Białystok SSA – MKS Polonia W-wa


8 kolejka, 9-10 października
ŁKS Łódź S.A. – MKS Polonia W-wa
Jagiellonia Białystok SSA – AKS SMS Łódź
Escola Varsovia – AP Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa S.A. – MUKS Kosa Konstancin


9 kolejka, 16-17 października
Legia Warszawa S.A. – ŁKS Łódź S.A.
MUKS Kosa Konstancin – Escola Varsovia
AP Jagiellonia Białystok – Jagiellonia Białystok SSA
AKS SMS ŁÓDŹ – MKS Polonia Warszawa


10 kolejka, 23-24 października
ŁKS Łódź S.A. – AKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok SSA – MUKS Kosa Konstancin
Escola Varsovia – Legia Warszawa S.A.


11 kolejka, 30-31 października
Escola Varsovia – ŁKS Łódź S.A.
Legia Warszawa S.A. – Jagiellonia Białystok SSA
MUKS Kosa Konstancin – MKS Polonia Warszawa
AP Jagiellonia Białystok – AKS SMS Łódź


12 kolejka, 6-7 listopada
ŁKS Łódź S.A. – AP Jagiellonia Białystok
AKS SMS Łódź – MUKS Kosa Konstancin
MKS Polonia Warszawa – Legia Warszawa S.A.
Jagiellonia Białystok SSA – Escola Varsovia


13 kolejka, 13-14 listopada
Jagiellonia Białystok SSA – ŁKS Łódź S.A.
Escola Varsovia – MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa S.A. – AKS SMS Łódź
MUKS Kosa Konstancin – AP Jagiellonia Białystok


14 kolejka, 20-21 listopada
ŁKS Łódź S.A. – MUKS Kosa Konstancin
AP Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa S.A.
AKS SMS Łódź – Escola Varsovia
MKS Polonia Warszawa – Jagiellonia Białystok SSA

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00