Brak kategoriiJuniorzy z terminarzem, czyli w prasie o Jadze

Juniorzy z terminarzem, czyli w prasie o Jadze

W środowej prasie wiodącym tematem jest terminarz drużyny juniorów młodszych, którzy poznali terminarz w CLJ U-17. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej do rywalizacji przystąpią aż dwie drużyny Jagiellonii.

Kurier Poranny
Juniorzy poznali terminarz. – Znany jest już terminarz Centralnej Ligi Juniorów U-17. Dwa zespoły Jagiellonii Białystok czekają na inaugurację (21 lub 22 sierpnia) starcia z zespołami warszawskim. Starszy rocznik podejmie Polonię, a młodszy zagra na wyjeździe z Legią. – Mam kilku zawodników z rocznika 2005, a 90 procent drużyny to rocznik 2006. Rywale będą zatem od na rok starsi i można powiedzieć, że wypływamy na głęboką wodę – mówi Przemysław Papiernik, trener młodszego zespołu, który będzie grał pod szyldem Akademii Piłkarskiej Jagiellonii. – Traktujemy ten sezon jako wielkie wyzwanie, ale i fajne pole dla rozwoju tych młodych zawodników. Wiadomo, że siłą fizyczną nie sprostamy rywalom i musimy to nadrobić sprytem, mądrością, taktyką, czy odpowiednim poruszaniem się po boisku – dodaje. (…) Starszy zespół Jagi poprowadzi trener Tomasz Bernatowicz. – Przejąłem drużynę po trenerze Hermesie i obóz w Ostródzie poświeciliśmy, oprócz normalnej pracy, na poznanie się i dotarcie. Po wspólnych treningach i grach kontrolnych mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony i wierzę w tę drużynę. Uważam, że pokażemy fajną piłkę w nadchodzącym sezonie – deklaruje szkoleniowiec białostoczan.

Super Express
Ariel Borysiuk zagra w Indiach. – Ostatnie lata są dla Ariela Borysiuka wybitnie nieudane. Piłkarz uważany niegdyś za spory talent odbijał się od kolejnych klubów, a wraz z początkiem lipca – po wygaśnięciu umowy z Jagiellonią Białystok – stał się wolnym zawodnikiem. Wszystko wskazuje na to, że kolejnym przystankiem 30-letniego pomocnika będą… Indie!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00