AktualnościRamowy terminarz CLJ U-17 na nowy sezon

Ramowy terminarz CLJ U-17 na nowy sezon

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował ramowy terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów U-17 na sezon 2021/2022. Do nowej kampanii przystąpią dwa jagiellońskie zespoły. Grający pod szyldem Jagiellonia Białystok SSA rocznik 2005 zainauguruje rozgrywki domowym meczem z MKS Polonią Warszawa w terminie 21-22 sierpnia. Natomiast AP Jagiellonia 2006 na początek zmierzy się na wyjeździe z warszawską Legią.

Kolejka 1 – 21-22 sierpnia
Jagiellonia Białystok 2005 – MKS Polonia Warszawa
Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn
Legia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok 2006


Kolejka 2 – 28-29 sierpnia
MKS Polonia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok
Stomil Olsztyn – Legia Warszawa
UKS SMS Łódź – Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok – Ząbkovia Ząbki


Kolejka 3 – 4-5 września
Ząbkovia Ząbki – MKS Polonia Warszawa
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok 4 września, 12:30
Legia Warszawa – UKS SMS Łódź
AP Jagiellonia Białystok – Stomil Olsztyn


Kolejka 4 – 11-12 września
MKS Polonia Warszawa – Stomil Olsztyn
UKS SMS Łódź – AP Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Ząbkovia Ząbki – Widzew Łódź


Kolejka 5 – 18-19 września
Widzew Łódź – MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa – Ząbkovia Ząbki
AP Jagiellonia Białystok – Jagiellonia Białystok
Stomil Olsztyn – UKS SMS Łódź


Kolejka 6 – 25-26 września
MKS Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok – Stomil Olsztyn
Ząbkovia Ząbki – AP Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź – Legia Warszawa


Kolejka 7 – 2-3 października
Legia Warszawa – MKS Polonia Warszawa
AP Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź
Stomil Olsztyn – Ząbkovia Ząbki
UKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok


Kolejka 8 – 9-10 października
MKS Polonia Warszawa – Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź – Ząbkovia Ząbki
Stomil Olsztyn – Widzew Łódź
AP Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa


Kolejka 9 – 16-17 października
AP Jagiellonia Białystok – MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa – Stomil Olsztyn
Widzew Łódź – UKS SMS Łódź
Ząbkovia Ząbki – Jagiellonia Białystok


Kolejka 10 – 23-24 października
MKS Polonia Warszawa – Ząbkovia Ząbki
Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź
UKS SMS Łódź – Legia Warszawa
Stomil Olsztyn – AP Jagiellonia Białystok


Kolejka 11 – 30-31 października
Stomil Olsztyn – MKS Polonia Warszawa
AP Jagiellonia Białystok – UKS SMS Łódź
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź – Ząbkovia Ząbki


Kolejka 12 – 6-7 listopada
MKS Polonia Warszawa – Widzew Łódź
Ząbkovia Ząbki – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – AP Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź – Stomil Olsztyn


Kolejka 13 – 13-14 listopada
UKS SMS Łódź – MKS Polonia Warszawa
Stomil Olsztyn – Jagiellonia Białystok
AP Jagiellonia Białystok – Ząbkovia Ząbki
Legia Warszawa – Widzew Łódź


Kolejka 14 – 20-21 listopada
MKS Polonia Warszawa – Legia Warszawa
Widzew Łódź – AP Jagiellonia Białystok 20 listopada, 12:30
Ząbkovia Ząbki – Stomil Olsztyn
Jagiellonia Białystok – UKS SMS Łódź

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00