Brak kategoriiPuerto: Dobrze bronimy jako drużyna

Puerto: Dobrze bronimy jako drużyna

W feralnej sytuacji obaj trafiliśmy w futbolówkę, a później wpadliśmy na siebie. Natychmiast poczułem olbrzymi ból, miałem wrażenie, że to coś poważnego. Jest już lepiej, mam nadzieję, że uniknę dłuższej pauzy – powiedział po meczu z Termalicą obrońca Jagiellonii, Israel Puerto.

Hiszpan jeszcze w pierwszej połowie musiał opuścić plac gry. – W pierwszej połowie walczyliśmy wślizgiem o piłkę wraz zawodnikiem Termaliki. Obaj trafiliśmy w futbolówkę, a później wpadliśmy na siebie. Natychmiast poczułem olbrzymi ból, miałem wrażenie, że to coś poważnego. Nie byłem w stanie samodzielnie opuścić boiska. Kilka godzin po meczu będę miał badania, które wykaże, co dokładnie mi się stało. Mam nadzieję, że uniknę dłuższej pauzy – opisał całą sytuację zawodnik Jagi.

W pierwszych spotkaniach bardzo dobrze spisuje się nasza defensywa. – Najważniejsze, że dobrze w obronie gra nie tylko formacja obronna, ale cały zespół. W dwóch ostatnich meczach nie straciliśmy gola, co jest zasługą nie tylko moją, Błażeja, czy Michała, ale także chłopaków z drugiej linii oraz ataku. Jednocześnie my jesteśmy pierwszymi atakującymi i to od nas zaczynają się akcje ofensywne. Najważniejsze, że dobrze to funkcjonuje, a my zbieramy bezcenne punkty – zakończył Israel Puerto.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00