AktualnościQuintana: Rezultat cieszy

Quintana: Rezultat cieszy

– To był trudny mecz. Termalica długo utrzymywała się przy piłce, musieliśmy dużo biegać. Moim zdaniem bardzo ważne jest to, że prezentujemy się bardzo dobrze w defensywie – powiedział po wygranym 1:0 sobotnim (07.08), domowym meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza pomocnik Jagiellonii Białystok, Dani Quintana.

– Nie przypominam sobie stuprocentowej szansy gości. Cieszy, że zwyciężyliśmy w meczu, w którym nie graliśmy w mojej opinii dobrze w ofensywie. Siedem punktów w trzech meczach to dobry rezultat. Przed nami kolejne domowe spotkanie, przed którym bardzo pozytywnie nastraja nas ten niesamowity start sezonu – mówił Hiszpan.

– Muszę się odpowiednio zaadaptować do drużyny. Obecnie gramy w innym systemie, trener oczekuje ode mnie innych rzeczy. Po prostu muszę się przystosować do tego systemu i tej pozycji, na której nigdy wcześniej nie występowałem. Mam nadzieję, że wszyscy okażą mi nieco cierpliwości. Najbardziej cieszy mnie rezultat i bardzo dla nas ważny dobry początek sezonu – stwierdził Dani.

– Jesusa znam od miesiąca. Już przy pierwszym spotkaniu powiedziałem mu, że obaj postrzegamy futbol w ten sam sposób. Kiedy mam piłkę zawsze go szukam, a on zawsze jest w dobrym miejscu. Charakteryzuje go bardzo inteligentna. Nie zawsze musi być przy piłce, żeby dać coś ekstra drużynie. Dzisiaj dał trzy czyste szanse na gola. Nie zdobył dzisiaj bramki, ale zaprezentował się niesamowicie. Wiem, że czeka nas wiele wspaniałych wspólnych meczów – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00