AktualnościStruski: To bardzo ważne trzy punkty

Struski: To bardzo ważne trzy punkty

– Sztuką jest wygrać mecze, w których nie ma się zbyt wielu sytuacji. Brawa dla całej drużyny za konsekwentną grę do końca. Nie pozwoliliśmy Termalice na stworzenie stuprocentowych sytuacji – powiedział po wygranym 1:0 sobotnim (07.08) domowym meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza pomocnik Jagiellonii Białystok, Karol Struski.

– Nasza postawa w obronie była bardzo dobra. Termalica pokazała, że potrafi budować akcje i utrzymywać się przy piłce. Początek meczu nie przebiegł po naszej myśli, ponieważ grę głównie prowadzili goście. Niemniej podczas ostatniego kwadransa przed przerwą zawiązaliśmy kilka akcji, utrzymywaliśmy się przy piłce, co przyniosło nam bramkę – mówił młodzieżowiec Żółto-Czerwonych.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że w trzech meczach zdobyliśmy siedem punktów. Dobrze, że wykorzystujemy fakt, iż gramy u siebie, z dwunastym zawodnikiem. Wsparcie kibiców jest ogromne i dodaje nam skrzydeł podczas meczu. – stwierdził Karol.

– W meczu z Górnikiem spodziewamy się, że zabrzanie przyjadą mocno zmotywowani i będą „gryźli trawę”. Myślę jednak, że istotniejsze jest to, żebyśmy skupiali się na sobie. Chodzi o to, żeby nie zadowalać się tym co już za nami i zdobywać kolejne punkty. Osobiście przede mną jeszcze długa droga. Z każdym meczem, każdą minutą spędzoną na boisku łapie doświadczenie. Będzie coraz lepiej – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00