AktualnościPodsumowanie akcji #EkstraPomoc

Podsumowanie akcji #EkstraPomoc

Niezwykle miło nam poinformować, że podczas już zakończonej pierwszej edycji akcji #EkstraPomoc, zainicjowanej przez Jagiellonię Białystok, na rzecz potrzebujących udało się zebrać 133 tysiące złotych w ramach szesnastu zbiórek połączonych z licytacjami klubowych koszulek. Dziękujemy!

Zainicjowana przez Jagiellonię Białystok akcja #EkstraPomoc polegała na zbieraniu środków finansowych na rzecz wsparcia potrzebujących kibiców każdej z drużyn występującej w PKO BP Ekstraklasie. Cel zbiórki comiesięcznie był wybierany przez inny klub, a pozostałe zespoły wspierały zbiórkę, poprzez publikację materiałów dotyczących tejże na swoich stronach internetowych i kanałach social media. Dodatkowo przekazywały swoje koszulki na licytacje, a PKO BP Ekstraklasa promowała akcje w swoich social mediach i aplikacji mobilnej. Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie TUTAJ.

Wspólne wysiłki zespołów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce spowodowały, że zebrano łącznie 133 tysiące złotych na rzecz potrzebujących. Kwoty zebrane przez jeden klub wahały się od około pięciu tysięcy złotych do ponad piętnastu tysięcy. Co ważne, akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem kibiców. Kolejna jej odsłona rozpocznie się już we wrześniu.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00