AktualnościMas z golem, Camara z debiutem, czyli bilans wypożyczonych

Mas z golem, Camara z debiutem, czyli bilans wypożyczonych

Zawodnicy wypożyczeni z Jagiellonii mają za sobą kolejny ligowy weekend. Na wyróżnienie zasługuje Maciej Mas, który strzelił zwycięskiego gola. Debiut w lidze azerskiej zaliczył Juan Camara.

FK Sabah
Juan Camara rozegrał 90 minut w spotkaniu z FK Sabail. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii znalazł się w wyjściowym składzie na tę potyczkę i spędził na boisku 90 minut. Jego drużyna przegrała u siebie 0:1.

Stal Mielec
Mateusz Wyjadłowski nie wystąpił w spotkaniu przeciwko Wiśle Kraków. Skrzydłowy wypożyczony z Jagiellonii zaliczył 80-minutowy występ (otrzymał żółtą kartkę) w rywalizacji czwartoligowych rezerw Stali, które pokonały Czarnych Trześń 2:1.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas strzelił zwycięskiego gola dla częstochowian w wyjazdowym starciu z Resovią. Drużyna spod Jasnej Góry wygrała w stolicy Podkarpacia 1:0, a Maciej opuścił boisko w 83. minucie.

Korona Kielce
Bez zmagającego się z infekcją Macieja Bortniczuka kielczanie ograli GKS Jastrzębie 2:1.

Michał Ozga rozegrał 90 minut w spotkaniu z Olimpią Elbląg. Suwalczanie wygrali przed własną publicznością 1:0.