AktualnościSaMASZ partnerem Jagiellonii Białystok

SaMASZ partnerem Jagiellonii Białystok

Niezmiernie miło nam poinformować o ponownym nawiązaniu współpracy z firmą SaMASZ, która została partnerem Jagiellonii Białystok.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi w związku z powtórnym rozpoczęciem współpracy z firmą SaMASZ. To firma, która jest jednym z największych pracodawców na Podlasiu i jednym z najbardziej rzetelnych partnerów biznesowych w naszym województwie. Cierpliwie czekaliśmy na możliwość ponownego związania się umową z firmą SaMASZ, która w 2018 roku przeprowadziła jedną z największych inwestycji w regionie. Chodzi oczywiście o otwarcie nowej fabryki w Zabłudowie, która jeszcze bardziej zbudowała pozycję SaMASZu na rynku biznesowym. Bardzo cieszymy się z podpisania umowy i liczymy na owocną współpracę – powiedziała Prezes Zarządu Jagiellonii Białystok S.S.A. Agnieszka Syczewska.

– Takie pojęcia jak rywalizacja w sportowym duchu oraz współpraca są w DNA naszej firmy i leżą u podstaw sukcesu i rozwoju naszego przedsiębiorstwa, które na co dzień z powodzeniem rywalizuje z największymi producentami maszyn rolniczych i komunalnych na świecie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wspierać nasz klub i byliśmy jego częścią w latach największych sukcesów – zdobycia Pucharu i Superpucharu Polski oraz srebrnego i brązowego medalu mistrzostw Polski. Partnerem Jagiellonii, z krótką przerwą, jesteśmy już od ponad 10 lat i teraz ponownie nawiązujemy współpracę głęboko wierząc, iż zaangażowanie, determinacja oraz ciężka praca już wkrótce przyniosą kolejne trofea, w tym udział oraz sukcesy w europejskich pucharach. SaMASZ zawsze mierzył wysoko i będziemy w tym samym wspierać Jagiellonię nie tylko biznesowo, ale i dopingując nasz klub na trybunach – powiedział Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu SaMASZ Sp. z o.o., Karol Wdziękoński.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00