AktualnościInteresujesz się skautingiem? Weź udział w szkoleniu

Interesujesz się skautingiem? Weź udział w szkoleniu

Jagiellonia Białystok zaprasza na szkolenie z zakresu skautingu piłkarskiego. Zajęcia rozpoczną się 11 września 2021 roku w ośrodku treningowym klubu przy ul. Elewatorskiej 4.

Jeżeli chcesz wzbogacić swoją wiedzę na temat skautingu piłkarskiego, serdecznie zapraszamy. Szkolenie odbędzie się w godzinach 9.00-17.00. Ponadto wszyscy zarejestrowani uczestnicy będą mogli wziąć udział w meczu pierwszego zespołu Jagiellonii Białystok ze Stalą Mielec. Nasi wykładowcy to przede wszystkim praktycy, co zagwarantuje wam sporą dawkę wiedzy.

WYKŁADOWCY:
Gerard Juszczak – Dyrektor Działu Analiz i Skautingu Jagiellonii Białystok, IPSO Scout, wykładowca w Wyższej Szkole Sportu we Wrocławiu, w Szkole Trenerów na kursie UEFA PRO, na kursie UEFA A w Małopolskim ZPN oraz na wielu konferencjach i szkoleniach. Trener asystent w m. in. Lechu Poznań,Zagłebiu Sosnowiec, Koronie Kielce czy Jagiellonii Białystok.
Trener analityk w Reprezentacji Polski, uczestnik Mistrzostw Europy 2016 we Francji i Mistrzostw Świata 2018 w Rosji.
Sebastian Gryglaszewski – Szef Skautingu w Garbarni Kraków, skaut Pogoni Szczecin, IPSO Scout.
Grzegorz Mankowski – skaut Jagiellonii Białystok z doświadczeniem pracy jako skaut  w Aston Villi, WBA, Birmingham czy Wolverhampton. Posiada certyfikat FA Talent ID level 1 & 2.
Kamil Gortat – skaut w Jagiellonii Białystok, IPSO Scout

W programie szkolenia są m. in. następujące tematy:

„SKAUTING PIŁKARSKI – WPROWADZENIE”

„PRZYGOTOWANIE DO OBSERWACJI”

„ROZPOZNAWANIE TALENTU”

„ROLA I CHARAKTERYSTYKA WAHADŁOWYCH W SYSTEMIE 1-3-5-2.  NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY OBSERWACJI ZAWODNIKA NA POZYCJĘ WAHADŁOWEGO?”

Wszyscy uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość obejrzenia meczu PKO BP Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok – Stal Mielec.  

Każdy trener po ukończeniu stażu otrzyma drogą mailową oficjalny certyfikat, oraz zniżkę na zakupy w oficjalnym sklepie klubowym.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można do 1 września, przesyłając zgłoszenie na adres mailowy das@jagiellonia.pl  


W stażu może wziąć udział każdy zainteresowany, bez względu na posiadane doświadczenie trenerskie czy skautingowe. Cena szkolenia, które odbędzie się w godzinach 9.00 – 17.00, wynosi 250 zł*, a po 6 września 299 zł**.

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu, wyślij zgłoszenie, a my prześlemy Ci program stażu i numer konta do przelewu. Gwarantem zajęcia miejsca jest dokonanie wpłaty. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym das@jagiellonia.pl oraz numerem telefonu 501 191 585.


*do 06.09.2021
** po 06.09.2021

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00