AktualnościCLJ U-18: Przyjeżdża Raków

CLJ U-18: Przyjeżdża Raków

W niedzielę juniorzy starsi Jagiellonii Białystok podejmą przy Elewatorskiej drużynę Rakowa Częstochowa w ramach 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Podopieczni Krzysztofa Zalewskiego zagrają o drugie zwycięstwo z rzędu.

Przed tygodniem Żółto-Czerwoni znakomicie spisali się w meczu wyjazdowym. Pokonali Stal Rzeszów 6:2 prezentując przy tym miłą dla oka grę, a przede wszystkim skuteczną. Zadowolenia z tego faktu nie krył szkoleniowiec Jagiellończyków.

– Cieszy nas wysoka wygrana na inaugurację. Byliśmy ofensywnie nastawieni, ale pokazaliśmy też boiskowe wyrachowanie. Szczególnie zapadł mi w pamięć fantastyczny gol Kuby Lewickiego, który uderzył efektownie z około 40 metrów w samo „okienko”. Poza tym pozostałe bramki zdobywaliśmy po ładnych, zespołowych akcjach. Możemy być zadowoleni zarówno z gry, jak i wyniku – podsumował inauguracyjną wiktorię trener Zalewski.

Gole dla Jagi w starciu ze Stalą strzelali Adrian Podczarski, Hubert Karpiński – dwa, Jakub Lutostański, Radosław Zyśk i wspomniany Lewicki.

W najbliższą niedzielę, 22.08, Jagiellończycy rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz w roli gospodarza. Przy Elewatorskiej nasi juniorzy starsi zmierzą się z Rakowem Częstochowa. Jak rozpoczęli rozgrywki nasi najbliżsi rywale? Obiecująco, bo na własnym terenie podzielili się punktami z Legią Warszawa, remisując 3:3. Gole dla Rakowa w tamtym starciu strzelali Kamil Kanior i dwukrotnie Szymon Cuber.

Początek rywalizacji z Rakowem w niedzielę o godz. 12:00. Transmisja na kanale JagaTV w serwisie YouTube. Link poniżej, serdecznie zapraszamy. Oczywiście liczymy również na Waszą obecność na trybunach ośrodka przy Elewatorskiej. Udostępnionych będzie 50% pojemności obiektu. Trzymamy kciuki za udany występ Jagiellończyków.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00