AktualnościNastić: Wierzę w ten zespół

Nastić: Wierzę w ten zespół

– Moim zdaniem byliśmy dzisiaj lepszym zespołem, zwłaszcza w drugiej połowie. Jestem bardzo zawiedziony sposobem, w jaki rozpoczęliśmy mecz. Mieliśmy wówczas sporo sytuacji, w których trzeba było lepiej się zachować – powiedział zawodnik Jagiellonii Białystok, Bojan Nastić, po przegranym 1:2 sobotnim (21.08), wyjazdowym meczu z Cracovią, rozegranym w ramach 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

– Wyciągnijmy też coś pozytywnego z tej porażki. Spójrzmy na siebie w lustro i powiedzmy jasno, że musimy grać w taki sposób, w jaki rozpoczęliśmy drugą połowę. Chwilę przed podyktowaniem rzutu karnego dla Cracovii mieliśmy kontratak, którego nie wykorzystaliśmy. Moim zdaniem karny w takim momencie spotkania wiele zmienia. Ta sytuacja zmusiła nas do grania ofensywniej, ryzykowniej. Ten karny zmienił wiele  – mówił Bośniak.

Ostatnie wyjazdowe punkty Jagiellonia przywiozła z meczu z Lechem Poznań, co miało miejsce w marcu w Poznaniu. – Tak, to prawda. Tym bardziej dzisiejszy wynik rozczarowuje. Mogę powiedzieć w imieniu całego zespołu, że kiedy opuszczamy Białystok nie spuszczamy głów. To nie ma znaczenia czy gramy na wyjeździe czy u siebie, zawsze wkładamy tyle samo wysiłku w mecz. Wierzę w ten zespół i wiem, że potrafimy grać w piłkę. Musimy być odważniejsi i uwierzyć w siebie. Nie chcemy być przeciętni i kończyć sezon na 8. miejscu. Zawsze naszym celem są trzy punkty i nie ma znaczenia, czy mierzymy się z Legią czy z Cracovią – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00