AktualnościKontrowersje i nowy bramkarz, czyli w prasie o Jadze

Kontrowersje i nowy bramkarz, czyli w prasie o Jadze

We wtorkowej prasówce, w kontekście Jagiellonii, warto zwrócić uwagę na tekst o kontrowersjach z meczu z Cracovią. Ponadto jest wzmianka o nowym golkiperu Jagiellonii.

Sport
Kontrowersje w meczu z Cracovią. – Sporo kontrowersji było też przy okazji starcia „Pasów” z „Jagą”. Pod koniec pierwszej połowy doszło do starcia Marcosa Alvareza z Israelem Puerto, a wszystko działo się na granicy pola karnego gości. Doświadczony napastnik gospodarzy wbiegł przed obrońcę Jagiellonii i padł niczym rażony piorunem. Czy kontakt zawodników był wystarczający do podyktowania karnego? – Alvarez wykorzystał spryt i doświadczenie. Został kopnięty przez rywala w piętę. To był rzut karny, ale trzeba dodać, że ocena tej sytuacji przez Tomasza Kwiatkowskiego była bardzo trudna, a decyzja o podyktowaniu karnego jak najbardziej słuszna – powiedział Lyczmański.

Kurier Poranny
Nowy zawodnik Jagiellonii. – Sławomir Abramowicz jest młodym, 17-letnim zawodnikiem. Do 1 lipca 2020 roku reprezentował barwy Varsovii, a później Polonii Warszawa. W ostatnim sezonie rozegrał 13 meczów w pierwszym zespole Czarnych Koszul.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00