AktualnościTiru: Zasłużyliśmy na komplet punktów

Tiru: Zasłużyliśmy na komplet punktów

– Uważam, że zagraliśmy dzisiaj dobrze, Warta miała niewiele okazji bramkowych. Jesteśmy rozczarowani wynikiem, musimy szybko o nim zapomnieć – powiedział Bogdan Tiru, obrońca Jagiellonii Białystok, po zremisowanym 1:1 piątkowym (27.08), wyjazdowym spotkaniu z Wartą Poznań, które odbyło się w ramach 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

– Przed nami dwa tygodnie, żeby odpowiednio odpocząć i przygotować się do następnego ligowego starcia. Moim zdaniem mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Stworzyliśmy wiele okazji podbramkowych, udało się wykorzystać tylko jedną z nich. Straciliśmy dwa punkty, ale to niczego nie przesądza w kontekście całego sezonu. Musimy ciężko pracować – mówił Rumun.

– Być może faktycznie, byliśmy nieco ospali w pierwszej połowie. Niemniej jednak uważam, że w perspektywie całego meczu piłka była częściej w naszym posiadaniu. Można stwierdzić, że dzisiejsza nasza gra do przerwy w porównaniu do meczu z Cracovią była słabsza, co nie zmienia faktu, że operowaliśmy piłką i staraliśmy się grać otwarcie. Uważam, że to był inny mecz niż ostatnie dwa. Dzisiaj zabrakło nam po prostu szczęścia. Uważam, że zasłużyliśmy na komplet punktów, ale taki jest futbol. Jak wspomniałem, jesteśmy rozczarowani – stwierdził stoper Żółto-Czerwonych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00