AktualnościKadrowicze i juniorzy, czyli w prasie o Jadze

Kadrowicze i juniorzy, czyli w prasie o Jadze

W czwartkowej prasie w kontekście Jagiellonii jest informacja o wynikach drużyn CLJ, a także o meczu reprezentacji U-20.

Kurier Poranny
Siedem goli w jagiellońskich derbach. – Do pierwszego derbowego mecz ekip Jagiellonii doszło w Centralnej Lidze Juniorów. W kategorii do lat 15 starszy rocznik rozprawił się z młodszą ekipą Jagi 6:1. (…) Już przed rozgrywkami wiadomo było, że oparty o rocznik 2008 zespół Akademii Jagiellonii będzie miał bardzo ciężko w meczach ze starszymi rywalami. Po porażce 1:4 z Escolą Varsovią przyszła jeszcze bardziej dotkliwa przegrana w derbach. Bohaterem spotkania był Jakub Moćkun, który dla rocznika 2007 strzelił cztery gole.

Polacy grają z Italią w Łomży. – Bardzo ciekawe wydarzenie piłkarskie czeka kibiców w Łomży, gdzie w czwartek reprezentacja Polski do lat 20 zmierzy się z włoskimi rówieśnikami. Spotkanie zainauguruje Turniej Ośmiu Narodów. (…) Szansę na występ przeciwko Italii ma dwóch zawodników Jagiellonii Białystok – bramkarz Xavier Dziekoński i środkowy pomocnik Karol Struski. Jest też wielu innych piłkarzy, którzy coraz śmielej poczynają sobie w PKO Ekstraklasie. W czwartek w Łomży okaże się, jak nasze Orły prezentują się na tle wschodzących gwiazd włoskiego futbolu. Początek spotkania o godz. 18, na stadionie MOSiR-u przy ul. Zjazd 18.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00