AktualnościPromocja biletowa na mecz z Radomiakiem

Promocja biletowa na mecz z Radomiakiem

Drodzy Kibice. Informujemy, że w związku z trwającą sprzedażą biletów na spotkania ze Stalą Mielec, pucharowe z Lechią Gdańsk oraz Lechem Poznań przygotowaliśmy atrakcyjną promocję na mecz z Radomiakiem Radom.

Drogi Kibicu! Jeżeli będziesz obecny na wszystkich wyżej wymienionych spotkaniach będziesz mógł skorzystać ze specjalnej ceny biletu na domowe starcie z Radomiakiem Radom (11. kolejka PKO BP Ekstraklasy) w obrębie tego samego sektora, która będzie wynosić pięć złotych. Zasady promocji są zatem proste – jeżeli będziesz obecny na meczach ligowych ze Stalą Mielec i Lechem Poznań oraz pucharowym starciu z Lechią Gdańsk będziesz mógł nabyć wejściówkę na październikowe spotkanie z Radomiakiem za zaledwie 5 złotych. Widzimy się na Słonecznej?

Przypominamy, że osoby posiadające karnet na domowe mecze Jagiellonii Białystok podczas rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy są uprawnione do bezpłatnego wejścia w ramach posiadanego karnetu na pucharowy mecz z Lechią Gdańsk bez konieczności dodrukowywania oddzielnej wejściówki. Mecz jest objęty karnetem, wobec czego karnetowicze NIE MUSZĄ kupować osobnego biletu.

Bilety na mecz ze Stalą Mielec.

Bilety na pucharowy mecz z Lechią Gdańsk.

Bilety na mecz z Lechem Poznań.

Poniżej prezentujemy wszelkie niezbędne informacje i zasady wstępu na to spotkanie. Uwaga, zgodnie z rozporządzeniem spółki Ekstraklasa S.A. NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY wejściówek w kasach NA STADIONIE w DNIU MECZU.

  1. Mecz odbędzie się w reżimie sanitarnym. To oznacza, że dopuszczonych do użytku będzie 50% pojemności obiektu. Kibice będą zasiadali na co drugim miejscu. Na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych, zasłaniających usta i nos. Maseczkę ochronną będzie można zdjąć dopiero po zajęciu swojego miejsca na trybunach. Należy stosować się do poleceń spikera stadionowego oraz stewardów.
  2. Bilety można nabyć za pośrednictwem strony internetowej bilety.jagiellonia.pl, w Jaga Fan Shopie (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20), punktach partnerskich, oraz w salonikach Kolportera.
  3. Cennik wejściówek na to spotkanie prezentujemy poniżej (Bilety w ramach Karty Dużej Rodziny kosztują 18 zł na sektory Ultra, Rodzinny, Łuk)
SektorNormalnyUlgowy*DziecięcyOsoba Niepełnosprawna
SUPERVIP1007070
VIP70505035
BOK38285
PROSTA38285
ULTRA2818514
ŁUK2818514
RODZINNY2818514
NIEPEŁNOSPRAWNI Sektor 3114

* Ulgi dotyczą kobiet, seniorów, osób do 18 r.ż., a także młodzieży uczącej się i studiującej do 26 r.ż. Bilet dziecięcy do 14 r.ż.

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami przy Słonecznej. Do zobaczenia!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00