Aktualności11 wygranych, Bortniczuk z golem, czyli bilans wypożyczonych

11 wygranych, Bortniczuk z golem, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi pierwszy po reprezentacyjny weekend ligowych zmagań. 11 naszych zawodników świętowało zwycięstwa. Gola strzelił Maciej Bortniczuk.

FK Sabakh
Juan Camara rozegrał 90 minut w spotkaniu z FK Gabala. Zespół Hiszpana przegrał u siebie 0:2.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski zaliczył 70-minutowy występ w spotkaniu z NK Aluminij. Zespół Serba przegrał na wyjeździe 0:3.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 16 minut w spotkaniu z Jagiellonią Białystok. Skrzydłowy zmienił w drugiej połowie Mateusza Maka. Potyczka zakończyła się remisem 1:1. Mateusz Wyjadłowski zagrał 90 minut w drużynie rezerw Stali, która przegrała z Sokołem Kamień 0:2.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdowe zwycięstwo Korony z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:2. Napastnik wypożyczony z Jagi zagrał 65 minut w drużynie rezerw i strzelił gola. Drugi zespół „Złocisto-Krwistych” pokonał Klimontowiankę Klimontów 4:1.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 67 minut w spotkaniu z Chrobrym Głogów. Rosły napastnik został zmieniony w drugiej połowie, a zespół spod Jasnej Góry wygrał na Dolnym Śląsku 1:0.

Michał Ozga zagrał 81 minut w spotkaniu ze Zniczem Pruszków. Środkowy obrońca został zmieniony w 81. minucie. Suwalczanie zremisowali z pruszkowianami 1:1.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko rozegrał 78 minut w spotkaniu z Pilicą Białobrzegi. Zespół z Wikielca przegrał na Mazowszu 0:3.

Wissa Szczuczyn
Tylko Krystian Maciejuk zagrał w spotkaniu ze Zniczem Biała Piska. Jakub Kozłowski, Bartosz Jurczak i Kamil Sakowicz nie pojawili się na boisku. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Rekord Bielsko-Biała
Bez Arkadiusza Krysika drużyna z Bielska-Białej wygrała na wyjeździe z Foto-Higieną Gać 4:2.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz rozegrał 90 minut i obejrzał żółtą kartkę w spotkaniu z ŁKS-em Łagów. Sandomierzanie przegrali na wyjeździe 1:2.

Bartosz Gołaszewski (90 minut) i Błażej Żero (45 minut) znaleźli się w wyjściowym składzie Olimpii na mecz z Krypnianką Krypno. Po przerwie na boisku pojawił się Damian Bieliński. Zambrowianie odnieśli efektowne zwycięstwo 6:0.

KS Wasilków
Damian Fronc i Paweł Gendzwiłł zagrali od pierwszej minuty w spotkaniu z Cresovią Siemiatycze. Obaj spędzili na placu gry po 90 minut. W przerwie na boisku pojawił się Oskar Dziermański. Wasilkowianie wygrali 5:2.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych wystąpił w meczu z Głogovią Głogów Małopolski. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii pojawił się na boisku przed rozpoczęciem II połowy. Jego drużyna wygrała 3:0.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka rozegrał 90 minut w spotkaniu z Piastem Białystok. Drużyna z Dąbrowy Białostockiej zwyciężyła na wyjeździe 5:2.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zagrał 88 minut w spotkaniu z Orłem Wólka Niedźwiedzka. Zespół z Rakszawy wygrał u siebie 3:0.