AktualnościPierwsza przegrana juniorów, czyli w prasie o Jadze

Pierwsza przegrana juniorów, czyli w prasie o Jadze

Wtorkowa prasa informuje o przegranym meczu juniorów. Ponadto nasi zawodnicy nie kryją niezadowolenia po remisie ze Stalą.

Kurier Poranny
Juniorzy przegrali w Lubinie. – Piąta kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-18 nie była udana dla Jagiellonii Białystok. Żółto-Czerwoni przegrali 1:3 w Lubinie z Zagłębiem i spadli w tabeli z pierwszego na piąte miejsce. – Wbrew temu, co sugeruje wynik, nie był to wcale nasz zły występ. Przeciwnie, spotkanie było żywe, interesujące, z dużą liczbą sytuacji z obu stron. Trafiliśmy na mocnego rywala, który zwyciężył, bo był od nas bardziej konkretny i skuteczny. My nie wykorzystaliśmy tego, co mogliśmy i stąd porażka – ocenia trener białostockiego zespołu Krzysztof Zalewski.

Zawodnicy Jagi niezadowoleni z remisu. – Mamy remis, a grając u siebie na pewno nie tego chcieliśmy. Jesteśmy mocno rozczarowani, przede wszystkim wynikiem – ocenia Żyro, który najpierw nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, a potem źle dołożył nogę do zagranej przez Martina Pospisila piłki, mając przed sobą praktycznie pustą bramkę. Jego koledzy z drużyny też nie grzeszyli skutecznością, szczególnie w drugiej połowie, jak chociażby Jesus Imaz, który coraz bardziej gubi formę z początku rozgrywek. To musi martwić, bo w ostatnich czterech występach Jaga zdobyła ledwie dwa oczka. Z wyjątkiem zasłużenie przegranego 1:3 meczu z Górnikiem Zabrze, w pozostałych występach Żółto-Czerwoni zasłużyli na dużo więcej niż osiągnięte przez nich wyniki, ale szwankowała skuteczność.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00